Ірпінь готується до Чемпіонату України з петанку (+ фото, відео)

Під час тренування на спортмайданчику школи № 12 ірпінські гравчині в петанк випробували нові, вже професійні, кулі.

Петанк клуб “Ірпінь” повним ходом готується до Чемпіонату України з петанку серед жіночих команд, який пройде в Ірпені 9-10 червня цього року. Про це кореспондентам «Зорі Приірпіння» розповіла очільниця Ірпінського петанк клубу Світлана Бруховецька.

У цьому турнірі візьмуть участь 8 команд, дві з яких будуть з Ірпеня. Чемпіонат проходитиме за круговою системою. Тобто, кожна команда зіграє з кожною. Відтак, за результатами всіх цих поєдинків визначаться переможець та призери жіночого Чемпіонату  України з петанку.

Також Світлана Бруховецька поділилася враженнями від виступів ірпінських петанкістів на змаганнях у Вишгороді, де було відмінне поле і високий рівень учасників.

Всі учасниці петанк клубу “Ірпінь”, які прийшли недільного вечора на тренування на спортмайданчик школи № 12, щиро подякували Надії Лєдньовій і представникам індуської громади Сикхи. Надія – керівник соціального проекту  УТВ “Ірпінь” –  подякувала за  можливість придбати нові професійні кулі для гри в петанк. Надія Лєдньова, як волонтер, співпрацює з ГО “Сикхи для всіх” (Sikhs for all)  – роздають продуктові набори мешканцям Бучанського району, які постраждали від окупації. Спілкуючись з учасницями університету третього віку в Ірпені вони здивувалися витримці, незламності, життєрадісності сеньорок і вирішили підтримати їх прагнення до відновлення мирного життя.

Представниця міжнародної дирекції Sikhs for all пані Харбір з Каліфорнії почула про те, що літні жінки повертаються до рідного міста, аби продовжити активне життя, прагнуть до спортивних здобутків і навіть запрошені до участі у ЧУ, але не мають  можливостей придбати інвентар – вирішила стати спонсором команди.

Відтак, завдяки цій співпраці з Сікхи  ірпінські гравчині в петанк отримали нагоду тренуватися новими професійними кулями, вдосконалюючи свою майстерність  перед відповідальними офіційними  змаганнями.

 

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Довідково: Згідно з Офіційними правилами петанку, які діють для всіх національних федерацій/асоціацій, які є членами FIPJPВ, петанк грають кулями, які затверджені FIPJP і мають такі характеристики:

Вироблені з металу.

Мають діаметр від 7.05 cм (мінімум) до 8 см (максимум).

Мають вагу від 650 грам (мінімум) до 800 грам (максимум).

Марка виробника і вага кулі повинні бути вигравіювані і помітні в будь-який момент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *