Ірландці підтримують українців, створюючи умови для життя і навчання (+ фото)

В Ірландії на будівлях багато українських прапорів, на вулицях – борди в підтримку нашої держави. Ірландці  до України ставляться дуже дружньо – всіляко допомагають і підтримують українців, які  вимушено виїжджають і  втікають від війни. Особливо тут підтримують дітей. Створюють умови для життя і навчання, – передає із Белфаста кореспондентка «Зорі Приірпіння» Яніна Заліська.

В Ірландії на даний час багато  переселенців з України.  Є українська спільнота “Українці в Ірландії”, яка намагається підтримати корисною інформацією, проводить різні заходи і флешмоби, збирає кошти на потреби ЗСУ і займається волонтерством та  гуманітарною  допомогою. Тут  проживають українці з багатьох куточків нашої держави.

Для українців діють безкоштовні  курси з англійської, бо головна потреба багатьох – знання англійської мови. Оскільки після періоду адаптації українцям необхідно знайти роботу. А знайти без знання мови –  дуже складно.

Взагалі українцям, яких  в Ірландії вже чимало, я вважаю,  інтегруватися у суспільство за такої підтримки – нескладно. Як через ментальну схожість, так і  через те, що  ірландці – як і ми-  ніколи не прагнули чужого. Це дуже прості люди, які не мають якихось упереджень щодо інших народів, з якими вони мають справу.  Вони гостинно приймають тих, хто готовий з ними жити у мирі і злагоді. Оцей спільно український прапор – як символ того, що українці знайшли добрих друзів у ці нелегкі для України часи. Ми – два народи, які заслужили на право жити так, як хочемо.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *