Хто, як і чому голосував за заборону ОПЗЖ і партії Шарія

Можливі дострокові перевибори депутатів

Хто, як і чому голосував за заборону ОПЗЖ і партії Шарія Можливі дострокові перевибори депутатів

Нарешті опубліковано результати поіменного голосування 7-ї сесії Ірпінської міськради, яка відбулася минулого четверга – 8 квітня.

Найбільше цікавило громадськість волевиявлення з питання заборони ОПЗЖ та партії Шарія, які наразі пропонуємо до уваги читацького загалу.

Хто, як і чому голосував за заборону ОПЗЖ і партії Шарія Можливі дострокові перевибори депутатів

Зрозуміло, що звернення – це ще не остаточне рішення, яке може прийматися лише на державному рівні. Але з огляду на ірпінський політикум цікаво буде проаналізувати: хто, як і чому голосував з даного питання.

Як бачимо, 5 голосів від «Нових облич» посприяли позитивному ухваленню згаданого рішення Ірпіньради. Без них не було б навіть мінімально необхідних 20 голосів.

Виникає логічне питання: з якого дива саме «Нові обличчя» заходилися «топити» своїх ідеологічних союзників?! Доречно згадати сесію 24 грудня 2020 року, на якій так само з подачі ВО «Свобода»? винесли на голосування питання використання в Ірпені червоно-чорного прапора. Тоді НО за винятком одного голосу, дружно провалили дане рішення.

Хто, як і чому голосував за заборону ОПЗЖ і партії Шарія Можливі дострокові перевибори депутатів

За ці три місяці вони змінили свої переконання? Та невже? З яких мотивацій? Відповідь досить несподівана й водночас проста. Прийняття рішення про заборону згаданих антиукраїнських партій спричинить дострокове переобрання органів влади. Спочатку Верховної Ради України. Потім і місцевих рад.

Тіньовий очільник Ірпеня і лідер партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк вже впродовж кількох років спить і бачить себе в депутатському кріслі ВР. За неофіційно інформацією з надійних джерел, йому вирішили підіграти його піарники (до слова, один з них особисто голосував за заборону ОПЗЖ і партії Шарія, раніше не підтримавши червоно-чорний прапор). Мовляв, Володя, на осінь готуйся знову йти в депутати – цього разу безпрограшно, тільки бабла нам на виборчу кампанію підкидай!

Попри інсайдерське походження даної інформації, такі мотивації голосування видаються цілком прийнятними й зрозумілими з точки зору кишенькової партії відставного мера-невдахи Ірпеня.

Агнешка НОВАК

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *