Хто мало вчора пив – здаватиме кров, хто багато – гроші

Такий заклик пролунав на сьогоднішньому ранковому засіданні виконкому Ірпінської міськради. В. о. міського голови Ірпеня Анастасія Попсуй звернулася до членів виконкому із пропозицією відгукнутися на акцію здачі донорської крові хворому хлопчику в Бучі. Деякі члени виконкому почали жартувати на предмет, хто скільки напередодні випив (малося на увазі спиртного) і чи може сьогодні або завтра здавати кров. На що перший заступник міського голови Олександр Маркушин зауважив, хто не в змозі здавати кров – може допомогти грошима.

Хто мало вчора пив – здаватиме кров, хто багато – грошіЦей «ліричний відступ» від порядку денного сьогоднішнього  понеділкового виконкому видався найцікавішим із того, що там прозвучало. Було відголосовано кілька десятків формальних питань, найважливішими з яких видаються бюджетні. Про перевиконання наповнення бюджету за 9 місяців 2018 року на 83 мільйони 716 тисяч гривень відрапортувала начальниця фінансового управління Євгенія Данилюк.

Про їхній розподіл на сьогоднішньому засіданні не йшлося. Відтак, найцікавішими видаються фотомиттєвості звітного виконкому, які пропонуємо до уваги наших читачів.

Інна МІЩЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *