Хотіли «догнатися»: п’яниці громили торгівельний центр, після чого порізали шини 20 автівок

Сьогодні поліція Коцюбинського затримала двох чоловіків, які підозрювалися у скоєні злочинів. Зокрема, вночі з п’ятниці на суботу вони напідпитку шукали у селищі алкоголь. Близько 1:20 затримані зламали вхідні двері торгівельного центру, зайшли, але далі пройти не дозволили зачинені приміщення. Потім чоловіки вийшли палити на вулицю і знову спробували зайти до ТЦ, але не змогли, бо двері були заблоковані.

Хотіли «догнатися»: п’яниці громили торгівельний центр, після чого порізали шини 20 автівок

Розчаровані пияки порізали шини на машинах, що стояли на паркінгу магазину. А коли чимчикували додому з вул. Доковська на вул. Пономарьова «пройшлися» ще по 8 машинах. Скільки точно автівок пошкоджено невідомо. За неофіційними даними – біля 20.

Поліція активно шукала злочинців на вихідних та опитувала місцевих мешканців. Саме в ЖК Коцюбинський впізнали чоловіків з відео. На вихідних злочинців знайти не вдалося – вони не місцеві та виїхали з Коцюбинського. Сьогоді вранці їх затримали в квартирі, яку знімала фірма для своїх співробітників.

Сергій Постоловський, начальник поліції в Коцюбинському розповів: «Спільна робота з небайдужими громадянами дозволила поліції встановити місцезнаходження підозрюваних та затримати їх».

Поліція вилучила ніж, яким були порізані шини автівок та номер, який зняли з автомобіля Audi біля Промсізу. Його повертають господарю машини.

А горе пияки свою вину визнали і кажуть, що усьому виною спиртне, яке вони вживали.

Наталя ТОЛУБ

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *