Х+Y на дискотеці

Для походу на дискотеку немає обмежень у віці! Тепер вже і я це можу стверджувати. Минулої суботи в БК «Чотири леви» об’єдналися різні світи, різні покоління.

Не дивно, коли на дискотеці бачиш покоління Y (1980 – 2000 рр. н.). Вони йдуть заради розваги і відпочинку. Танці, гучна музика, знайомства, флірт – все це продукує гормони щастя. А саме за щастям, в будь-яких його проявах, всі ми Y-ки і ганяємося. Адже ми перебуваємо під впливом сучасного феномену соціальних мереж. Вони створюють для нас світ, де більшість людей представлені покращеною версією себе справжнього, де люди зазвичай показують себе тільки в моменти успіху, де люди щасливі. Це залишає нам помилкове відчуття того, що всі навколо нас більш успішні, і це підсилює наші комплекси.

Покоління Х (1965-1979 рр. н.) на дискотеках теж нікого не дивує. Вони в тому віці, коли максимально позбуваються комплексів. Вони ностальгують за дискотеками своєї молодості, або ж не ностальгують… Словом, приходять сюди відзначати дати, піднімати самооцінку – дискотечний зал – це чи не єдине місце з вдалим освітленням, яке скрадає недоліки шкіри та часові зміни. Іншими словами це якраз той випадок, про який говорять – є ще порох в порохівницях.

Тут об’єднуються різні світи

Можна зрозуміти чому на цю дискотеку ходять діти. Та цього разу більше за всіх виджегерював дідусь років за 70. На жаль, фото не вийшло, та і толку з фотофіксації?! Таке треба бачити. Тож запрошуємо на наступні дискотеки 5-6 червня!

Автор: Агнешка НОВАК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *