Громада с. Бузова проголосувала проти приєднання до Ірпеня

Громада с. Бузова проголосувала проти приєднання до ІрпеняСьогодні, 2 грудня, у приміщенні Бузівської ЗОШ пройшли Громадські слухання щодо приєднання сіл Бузівської сільської ради до Ірпінської ОТГ.

Громада с. Бузова проголосувала проти приєднання до Ірпеня

За таке приєднання агітував Громаду Бузової Володимир Карплюк, присутній у якості голови Інвестиційної ради Ірпеня. Екс-мер Ірпеня намагався переконати бузівчан у перевагах такого об’єднання.

Депутат Київської обласної ради Ігор Домбровський не агітував представників Громади Бузової ні за, ні проти приєднання до Ірпінської ОТГ. Він просто висловив сумнів у правдивості і щирості висловлювань та намірів колишнього очільника міста, нагадавши про кримінальні справи, порушені проти Карплюка.

Громада с. Бузова проголосувала проти приєднання до Ірпеня

Голова Києва-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов також висловив сумніви стосовно щирості намірів Карплюка, фактично висловившись проти згаданого приєднання Бузової до Ірпеня.

Інші промовці зазначали велику віддаленість Бузової  від Ірпеня та відсутність спільних меж між ними. Одним з аргументів проти об’єднання з Ірпенем було те, що це місто обласного значення з великою кількістю населення просто розчинить у собі невеличку тритисячну Громаду Бузової. Тож краще об’єднуватися із сусідніми селами.

Громада с. Бузова проголосувала проти приєднання до Ірпеня

Результати голосування представників Громади Бузової виявилися не на користь Ірпінської ОТГ. 79 голосів було «за», 130 – «проти», решта з 221 виданих бюлетенів виявилися недійсними, або не потрапили до скриньки.

Світлана МАТУШКО

Марина САМОЙЛЕНКО

 Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *