Громада проти забудовників: триває судова боротьба за табір «Дружба»

Громада проти забудовників: триває судова боротьба за табір «Дружба»
28 лютого в Ірпінському суді мало відбутись судове засідання,за головування судді Карабаза Н.Ф., у рамках цивільного судочинства по справі № 367/3801/16-ц, про визнання незаконними рішень Ірпінської міської ради.
Це резонансна справа боротьби ірпінської громади проти цинічних забудовників ірпінського регіону.
Варто відмітити, що ТОВ “Розбудові”, за якою ймовірно стоїть стоїть забудовник Віталій Ліневич, у судовому порядку було заборонено будівництво висоток на території “Дружби“.
Цікаво, що раніше юристи Ірпінської ради виступали на боці забудовника, а не інтересів держави та громади. Свою позицію вони змінили, ймовірно, після того як у забудовника Ліневича виник конфлікт з тодішнім мером Ірпеня Володимиром Карплюком. Як відомо, до кварталу цинічної забудови увійшли й приватні будинки ірпінців.
Також варто відмітити, що Прокуратура Київської області з’ясувала, що землі табору “Дружба” були передані ТОВ “Розбудова” в оренду незаконно і через суд витребували ці ділянки.
Вчорашнє ж засідання вчергове не відбулось, через знаходження судді в нарадчій кімнаті і перенесено аж на далеке  20.07.20 р., на 10-30.
Дякуємо активістам та депутатам свободівцям за підтримку Громади у боротьбі з цинічними забудовниками!!!

Світлана МАТУШКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *