ГОСТОМЕЛЬСЬКИЙ ПАРАДОКС

Європейська вулиця може бути без бордюрів?

Нещодавно мені на очі потрапив документ, в якому написано, що вулицю Червоноармійську в Гостомелі планують перейменувати на Європейську. У всіх гостомельчан, кому я це розповідала, виривався якийсь внутрішній давно стримуваний смішок. Найбільше впадає в око на початку вулиці Червоноармійської – це бордюри. Місцями вони повноцінно прокладені, місцями вони присипані землею з обох сторін, тобто немає тротуару і частини дороги, місцями стоять нерозпаковані палети з бордюрами.

Пояснити це можна так: або ж про Червоноармійську забули, що дуже дивно при такій кількості депутатів на вулиці, або ж зроблено все, щоб створити ілюзію робочого процесу. Звичайно, приємніше було б спостерігати, як місцеві «майстри ілюзіону» прокладають тротуари. Це теж, скажу вам, досить видовищно.

Хотілося б нагадати депутатам Гостомельської селищної ради вимоги нашого чинного законодавства, а саме Закону України «Про благоустрій населених пунктів». Так, згідно статті 20 зазначеного нормативного акту організацію благоустрою населених пунктів забезпечують органи місцевого самоврядування відповідно до повноважень, установлених законом. Благоустрій здійснюється в обов’язковому порядку на всій території населеного пункту (села, селища, міста). Рішення органів місцевого самоврядування щодо благоустрою території певного населеного пункту є обов’язковим для виконання розміщеними на цій території підприємствами, установами, організаціями та громадянами, які на ній проживають.

Звісно, що простіше рішенням селищної ради перейменувати вулицю, аніж належно її облаштувати, встановивши бордюри. Але від одного перейменування вона не стане Європейською.

 

Автор: Надія ФЕДЦОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *