Енергоефективність акумуляторних е-мобілів випереджає авто з ДВЗ

Згідно з останніми даними, на ринку зараз більше, ніж будь-коли раніше, надефективних BEV.

США: економія палива сімнадцяти моделей BEV 2022 року перевищує 100 MPGe.

Список включає всі типи електромобілів – від маленьких до досить великих седанів і позашляховиків.

Tesla Model 3 RWD  із заднім приводом є номером 1 з показником витрати MPGe = 132.

Цього тижня Управління автомобільних технологій Міністерства енергетики (DOE) відзначило, що загалом 17 моделей 2022 модельного року досягли рейтингу комбінованої економії палива EPA 100 миль на еквівалент галону (MPGe) або вище.

MPGe — це одиниця вимірювання, яка використовується Агентством із захисту навколишнього середовища (EPA) для представлення економії палива електромобілів у загальній одиниці з автомобілями з двигуном внутрішнього згоряння (1:1).

У випадку плагінів 1 MPGe дорівнює 33,7 кВт/год енергії, що еквівалентно енергії, що зберігається в одному галоні бензину (3,8 літра).

Список із 17 моделей з економією палива понад 100 MPGe представляє загалом 37 унікальних конфігурацій (кожна понад 100 MPGe). Кращі результати для кожної моделі (найкращі конфігурації) наведено в таблиці нижче.

Джерело: веб-сайт Міністерства енергетики США та Агентства з охорони навколишнього середовища США щодо економії палива, порівняйте лінійку електромобілів. Доступ до даних 24 серпня 2022 року.

Енергоефективність акумуляторних е-мобілів випереджає авто з ДВЗ

Очікується, що в найближчі роки ми побачимо не тільки очевидне збільшення кількості надефективних моделей, але й результати помітно зростуть.

На це є різні причини – починаючи з використання спеціалізованих платформ BEV і постійного вдосконалення технології, включаючи більш легкі батареї або структурні акумуляторні блоки (менша вага автомобіля при тій же ємності батареї).

Ми повинні пам’ятати, що 10-20 років тому виробники ледь починали створювати електромобілі з сучасними літій-іонними батареями, а зараз технологія входить у вирішальну фазу з дослідженнями, що підживлюються мільярдами доларів та конкуренцією в світі.

Джерело

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *