Для постійного живлення пунктів обігріву планують встановити сонячні панелі

Для постійного живлення пунктів обігріву планують встановити сонячні панелі

У Дніпровському районі вишукують можливості альтернативного постачання електроенергії

Керівництво району та Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду обговорили напрямки співпраці з науковим інститутом щодо встановлення джерел альтернативного живлення в пунктах обігріву, облаштованих в Дніпровському районі, які працюватимуть на випадок виникнення надзвичайної ситуації — у разі довготривалої відсутності центрального опалення та електропостачання.

За результатами робочої зустрічі прийняли рішення укласти договір про співпрацю і розпочати підготовчі роботи по реалізації проєкту.

Як зазначив керівник Дніпровського району Павло Бабій, наразі районна влада робить все можливе, щоб бути готовими і допомогти мешканцям на випадок відсутності електропостачання в місті.

В Інституті відновлюваної енергетики Національної академії наук України, що в Дніпровському районі саме займаються розробками пов’язаними з освоєнням енергії відновлюваних джерел, екології та охорони навколишнього середовища.

Тут керівникам району презентували комплексні системи енергопостачання на базі відновлювальних джерел енергії.

Крім того, Інститут допомагає захисникам України, зокрема, передав п’ять автономно-переносних сонячних електростанцій. Комплектування здійснено на кошти, зібрані колективом Інституту.

Джерело: Вечірній Київ

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *