Для Ірпінської влади життя людей нічого не варте

Для Ірпінської влади життя людей нічого не варте

5 травня до КП «УЖКГ «Гостомель» надійшла заявка від мешканців будинку по вулиці Рекунова 9а. З даху будинку почала падати цегла. Бригада комунального підприємства обстежила дах та встановила, що сильні пориви вітру пошкодили конструкцію і, щоб убезпечити мешканців, необхідно поновити цегляну кладку на карнизі оселі. Роботи максимум на день. Але штука в тому, що це п’ятиповерхівка і для виконання робі потрібна спеціальна автівка з вишкою. Є й вишка, але знаходиться вона в Ірпені, хоч і була придбана саме для потреб КП «УЖКГ» Гостомель».

Автовишка була замовлена начальником комунального підприємства Дмитром Биченковим в той же день 5 травня, коли і надійшла заявка від мешканців. А от техніка прибула в Гостомель тільки 22 травня. Кожного дня, починаючи з 5 травня, керівникам відповідних ірпінських служб наголошувалося про вкрай небезпечну ситуацію, яка потребувала термінового вирішення, адже це стосується життя мешканців. Не приведи Господи, знову сильний вітер і могло б когось травмувати. На щастя, погода пішла на зустріч знедоленим мешканця чого не скажеш про ірпінських бюрократів у яких довелося «вибивати» спецтехніку більше 2 тижнів.

Лише 22 травня автівка прибула до Гостомеля і роботу було зроблено. На щастя цього разу обійшлося без серйозних наслідків. А от чи пощастить так і наступного разу – питання риторичне.

 

Євгенія ВИНОГРОДСЬКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *