Дизайнер Марія Тодоренко – претендентка на перемогу у Міжнародному Конкурсі молодих дизайнерів New Fashion Zone

Вона викликала справжнє захоплення на кастингу конкурсу, фінал якого відбудеться 20 вересня у Києві

Дизайнер Марія Тодоренко – претендентка на перемогу у Міжнародному Конкурсі молодих дизайнерів New Fashion Zone

Конкурс NFZ це 5 років роботи, 5 конкурсів, 1678 заявок, 512 учасників, 217 фіналістів, дизайнерів з 17 країн. Конкурс    центр розвитку молодих дизайнерів і дає можливість новим учасникам обмінятися досвідом, набути необхідних знань та продемонструвати своє бачення українським і зарубіжним експертам у сфері моди.

Фінал конкурсу    це третій етап змагання, де фіналісти кастингу конкурсу продемонструють міжнародному журі свої навчальні колекції з шести луків. Журі визначить переможців у кожній з номінацій. Переможців чекає багато призів від наших партнерів, зокрема, комп’ютерна, промислова машинка від компанії Softorg.

Номинації 2019 року: KIDS, CASUAL, MEN, NOT FOR MODELS, Z-GENERATION, SPORT-FASHION, OUTERWEAR, SUSTAINABLE FASHION, FASHION-TECH, ART.

Марія Тодоренко розкрила у своїй колекції вічні теми – війни і миру (номінація NEW FASHION NOMINATIONS: OUTERWEAR). Вона збирала класичні архетипи військової уніформи і, пропустивши їх через себе, модернізувала, що призвело до еволюції стилю. У результаті  поєднання мілітарі та casual дизайнер створив новий підстиль «city military». Тобто такий стиль, який не викликає емоцію агресивності, який легко носити в мегаполісах.

«Людство завжди прагнуло завойовувати, здобувати нові території і підкоряти народи, натомість це завжди розруха, призупинення духовного і культурного розквіту нації, – розповідає Марія. – Після війни завжди настає мир, іноді не дуже швидко, іноді занадто великою ціною. Саме тому, у колекції стилю «мілітарі» замість агресивних деталей я додала елементи квітів, які несуть в собі мир. У кожній моделі вони проростають то з рукава, то з під накидки, пробивають собі шлях».

Дизайнер не прагнула зробити агресивну колекцію, вона досить стримана, але з певними елементами цього стилю: вільний крій, погони, колір «хакі».

Ця колекція для впевнених у собі жінок, активних, таких, які знають ціну собі та своєму часу. ЦА – жінки 25-45 років, які живуть в великих містах, ведуть активний стиль життя, досвідчені.

Створення колекцій для фіналу стало можливим завдяки проекту fashion-менторства від NFZ, в який потрапили всі фіналісти. У ньому fashion-експерти діляться своїм професійним досвідом, допомагають конкурсантам розвинути навички і якості дизайнера, адаптуватися до професії і виробити високі стандарти роботи.

Ментор Марії – Марина Горобей, стиліст та гардеробний сомельє високо оцінила роботу дизайнера.

Ще на фіналі вас чекає грандіозне перетворення українських зірок і ведучих ТБ у відомих кіноперсонажів з використанням одягу та аксесуарів українських дизайнерів і брендів.

Крім того, пройде форум «Україна    конкурентоспроможний гравець на світовому ринку Apparel & Textile».

Марія Терехова, керуючий партнер проекту New Fashion Zone зазначила: «New Fashion Zone Group    це майданчик для розвитку конкурентоспроможності фешн-продукту і креативного підприємництва. Ми фокусуємося на сталий розвиток, моду майбутнього і безперервному навчанні. Адже світ весь час змінюється і ринок моди разом з ним. У цьому році ми відвідали Францію, Німеччину, Данію та Канаду для стимулювання експорту. Збільшення продуктивності і якості фешн-продукту при оптимальній собівартості    фокус ринку на 2020».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *