Дитячу енергію – перетворіть у електроенергію!

Сучасні технічні винаходи дозволяють накопичувати енергію у процесі гри і перетворюють рутинну справу у дитячу забавку.

Гарним прикладом поєднання практичності і продуктивності може бути футбольний м’яч Soccket, передає Mixednews.

Всього 30 хвилин гри з таким м’ячем можуть згенерувати достатньо електроенергії для роботи невеликих електронних пристроїв (наприклад, світлодіодних ламп) протягом трьох годин.

Дитячу енергію – перетворіть у електроенергію!

Незвичайний генератор, створений командою розробників Uncharted Play, покликаний вирішити проблеми з електрикою у сільських районах. М’яч Soccket коштує 99 доларів.

Карусель PlayPump перетворює рутинну і почас тяжку відкачку питної води у чергову можливість пограти. Замаскований у такий спосіб свердловинний насос запускають у роботу діти, які штовхають, розкручують і катаються на каруселі.

Дитячу енергію – перетворіть у електроенергію!

Наразі PlayPump встановлюють у сільських школах, забезпечуючи учням легкий доступ до чистої води і веселі перерви між заняттями.

На джерело відновлюваної енергії може перетворитися і танцмайданчик. Плитки Energy Floor накопичують енергію від кожного танцювального руху і перетворюють її у придатну для використання електроенергію.

Дитячу енергію – перетворіть у електроенергію!

Навіть декілька плиток такого підлогового покриття істотно заощадять витрати закладу на електроенергію і стануть вигідним капіталовкладенням.

Завдяки незвичайній скакалці PULSE можна згенерувати достатню кількість електрики, щоб зарядити невеликий пристрій, наприклад, ліхтарик або стільниковий телефон.

Дитячу енергію – перетворіть у електроенергію!

У Uncharted Play розробили ручки, які і конвертують, і накопичують кінетичну енергію від стрибків. Така кінетична скакалка коштує 99 доларів.

«Енергетичну карусель», яка накопичує кінетичну енергію під час гри, створили нідерландці. Цей ігровий комплекс наочно демонструє людям використання альтернативних видів енергії.

Дитячу енергію – перетворіть у електроенергію!

Карусель генерує енергію, яка накопичується у підземній батареї і потім використовується для роботи освітлювальних приладів у вечірній час. Колір вогнів змінюється в залежності від кількості енергії, отриманої протягом ігрового дня, показуючи дітям видимий зв’язок між причиною і наслідком.

 

Джерело: Ecotown

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *