Депутатський шабаш в Гостомелі перед Різдвом

З настанням пори року, коли день стає найменшим, а ніч найдовшою, звично проявляється нечиста сила. Напередодні Різдва у селищному клубі Гостомеля зібралися на шабаш недообрані депутати, які спробували під покровом темряви захопити владу новоствореної об’єднаної територіальної громади.

Депутатський шабаш в Гостомелі перед Різдвом

Позаяк фальсифікувати результати волевиявлення виборів 25 жовтня вже впродовж двох місяців їм ніяк не вдається, недообрані депутати-шабашники надумали влаштувати глухої темної ночі так звану «установчу сесію», аби доки ніхто не бачить, захопити владу у селищі, а з нею – і бюджет, і чималі земельні ресурси Громади.

Тільки-от, на лихо для шабашників і на щастя для Громади, не вистачило у них силоньки, кажучи депутатською мовою – форуму для прийняття рішень. Зібралося всього їх з недобрий десяток. Загалом у Гостомелі 26 депутатів і селищний голова 27-й.

Але ж у темряві підрахунок інший. Вимкнули у клубі світло – і… у шабашників починає «двоїтися» – один недообраний депутат вже мерещиться за двох. То їх було 17, а через п’ять хвилин вже начебто 19. Роздвоїлося в очах – вони й заволали: «Мурчук – підрахуй!», «Ти ж нас усіх бачиш, ти ж нас усіх знаєш…».

І рахують шабашні підрахуї усіх – хто прийшов, і хто не прийшов і хто й теоретично не зміг би прийти. Лежить депутат у лікарні хворий на коронавірус, але його все одно плюсують підрахуї – мовляв, заплатимо відкупні інквізиторські за порушення карантину – і ти вже наш.

Керує всім цим сатанинським шабашем його практичність – Долар. Він усіма нечестивими скрізь керує. А конкретно шабашем в Гостомелі керує Вова–Долар із недалекого Шкіперда. Не може він змиритися із тим, що Гостомель  вийшов із орбіти його тіньового впливу. Тому й біснується Вова–Долар, щедро ощасливлюючи гостомельських перевертнів-шабашників. Адже це все одно крихти із тих сотень мільйонів, які Гостомель донедавна перераховував ВовоДоларним шабашникам-хабарникам.

Тільки вже сили й можливості у шкіпердного Вови не ті, що раніше були. Гостомельські шабашники перетворилися на заробітчан-імітаторів реального дійства. Новозібраний кагал недообраних шабашників гостомельського розливу із «Опизиційних ненажер», «Матерщини» та «Неслух уродів» швидко розвіявся наче роса від ранкового сонця. Адже відомо, що після найбільшої ночі збільшуватися сонячний день, світло починає перемагати темряву.

Селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко, проти якого передовсім й збирався цей та попередні шабаші, раніше ще якось приймав все це близько до серця, а нині просто відмахується від настирливих шабашників, наче від мух. Мовляв, справедливий перерахунок голосів – тільки за! Нові вибори – завжди готовий! Головне, щоб справедливо обрана влада відкрито збиралася, і по-видному чесно й прозоро працювала на благо рідного Гостомеля.

 

Світлина НОВОЯВЛЕНА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *