Депутати не наважилися віддати під забудову Міський будинок культури

Найцікавішим питанням сьогоднішньої 59 сесії Ірпінської міської ради був намір змінити цільове призначення земельної ділянки по вул. 74 Стрілецької дивізії, 1 «з будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування на будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку». Фактично це означає намір забудувати територію Міського будинку культури (здавна відомий ірпінчанам ще за російською абревіатурою ГДК).

Втім, на звітній сесії депутатська більшість не наважилася ухвалити таке рішення, незважаючи на те, що в КіНОшників та їхніх прихильників вистачило б голосів для результативного голосування. Відчувалося, що на діях депутатів таки позначається тиск громадськості – акції активістів, пікетування та парканопади незаконних забудов. Внаслідок чого «слуги народу» змушені дерибанити не повсякчас, а через раз.

До слова, Міський будинок культури є знаковим місцем для багатьох поколінь жителів Ірпеня. Три роки тому, йдучи до влади партія «Нові обличчя» з-поміж іншого у своїх агітаційних матеріалах обіцяла реконструювати Будинок культури по вул. 74 Стрілецької дивізії та облаштувати біля нього сквер з літнім майданчиком (проектні ескізи бачите на цих ілюстраціях).

Натомість, прийшовши до влади, КіНОшники надумали забудувати й це знакове для ірпінчан місце. Під тиском Громади на звітній сесії вони не наважилися цього зробити. Головуюча в. о. міського голови Анастасія Попсуй перед голосуванням з цього питання озвучила, що напередодні на погоджувальній раді було вирішено утриматися. Відтак, лише двоє депутатів натиснули кнопки «так».

Депутати не наважилися віддати під забудову Міський будинок культури

Всі інші питання порядку денного звітної сесії були успішно відголосовані без якихось обговорень та роз’яснень. Іноді опозиційні депутати-свободівці намагалися з’ясувати – за що ж голосує провладна більшість, нарікаючи на відсутність проектів рішень та додатків з певних питань. На такі закиди Анастасія Попсуй відповідала грайливо-манірно, мовляв, всі документи «є в апараті ради», «треба ходити на комісії» і т. ін. Хоча деякі рішення, м’яко кажучи, викликали подив. Наприклад, дозвіл на вже збудований будинок, а також інші голосування, які вже за фактом легітимізували вчинені дії.

До уваги наших читачів фотомиттєвості сьогоднішньої сесії

 

Інна МІЩЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *