Депутата примусово приведуть до суду

Депутата примусово приведуть до суду Згідно отриманої з наших джерел інформації, суддя Ірпінського міського суду виніс постанову про примусовий привід на засідання суду депутата Гостомельської селищної ради Олега Мамчура.

Як вже повідомляла «Зоря Приірпіння», у суді перебуває на розгляді справа щодо складеного протоколу у Ірпінському відділі ГУНП у Київській області. Депутатові інкримінують скоєння адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 172-6 Кодексу про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

Слідчими поліції, зокрема, встановлено, що депутат Гостомельської селищної ради Олег Мамчур  своєчасно не задекларував куплену у 2018 році квартиру в Гостомелі за 161 тисячу гривень.

Депутат протягом тривалого часу не з’являвся на судові засідання, очевидно, з метою затягнути процес і уникнути відповідальності. Від коментарів Олег Мамчур категорично відмовляється. Чергове засідання Ірпінського міського суду у цій справі призначене на 08:30 годину 8-го жовтня. Головуючий суддя Линник В.Я.

Депутата примусово приведуть до суду

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *