День знайомства в Ірпінській новобудові

Вже давно в Ірпені відзначають Дні Народження не тільки людей, а й цілих будинків. Шість року тому мені випало побувати на першому такому святкуванні – Дня Народження найстаршого в Ірпені багатоквартирного двоповерхового будинку на Привокзальній площі.

Відтоді в нашому місті почали відзначати Дні Народження інших будинків.

Останніми роками в Ірпені новобудови домінують над порівняно старою багатоквартирною забудовою ще радянського періоду. Відтак, нові люди, нові будинки і, як наслідок, поява нових традицій. Нещодавно, в останню суботу нинішнього літа, в одній з Ірпінських новобудов по вулиці 8-го Березня, 26-А започатковано нову традицію – День знайомства.

Перші мешканці в цей будинок, збудований компанією «Акрополь-груп», поселилися ще в грудні 2014-го. Відтоді потроху новосели заселили майже весь 10-поверховий багатоквартирний будинок. Проте, мало хто знали одне одного, навіть найближчих сусідів.

Аби виправити таку ситуацію ініціативна група на чолі з активісткою Мариною Кузьмічовою організували День знайомства. Місцем проведення обрали гарно облаштований дитячий майданчик у затишному дворику перед новобудовою. Адже на відміну від дорослих, важких на підйом, діти швидко й радісно відгукуються на нове й незвичне.

Тож різноманітні конкурси й розваги на першому в Ірпені Дні знайомства  будинку найбільше привабили дітей. Вони гралися, малювали, вирізали аплікації та всіляко розважалися. На них чекав солодкий стіл та призи від організаторів за участь в конкурсах. Звісно, що й дорослі також долучилися до участі в конкурсах і організації цього заходу. Відтак , одні познайомилися, інші ще більше подружилися.

Цілком можливо, що традиція проведення Дня знайомства мешканців будинку пошириться й в інших новобудовах Ірпеня та Приірпіння, які зараз з’являються наче гриби після дощу.

До Вашої уваги фотомиттєвості Дня знайомства будинку на вул. 8-го Березня 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *