День Героїв в Ірпінському парку

Вже стало доброю традицією відзначання Дня Героїв у Ірпінському парку, який з недавніх подій має однойменну назву – парк Героїв. Так його назвали люди після подій, коли Громаді вдалося відстояти від забудови цей зелений клаптик незайманої природи.

Відтак, парк Героїв став свого роду позитивним прикладом дієвості Громади, яка спромоглася згуртуватися та відстояти свої інтереси. Відтоді вже кілька років поспіль на День Героїв проходять урочистості у цьому парку. Який, до слова, окрім усього іншого є прикладом нормального природного функціонування без вручання влади, її комунальних служб та витрачання бюджетних мільйонів.

Учора у цьому затишному місці відбувся молебень за загиблими Героями різних часів, які  поклали голови за свободу і незалежність рідної землі. Правив панахиду отець Мирослав Латинник.

Голова Ірпінського осередку ВО «Свобода» Богдан Мельничук у своїй промові розповів про святкування Дня Героїв, який вперше відзначили 23 травня 1941 року з ініціативи Організації Українських Націоналістів.

Відтак, хвилиною мовчання вшанували Героїв, які загинули в травневі дні в різні роки та всіх інших, які віддали своє життя в боротьбі за Незалежність України.

Потім співали «Многая літа» вітаючи з Днем Народження депутата Київоблради свободівця Ігоря Домбровського.

 

До Вашої уваги фотомиттєвості відзначання Дня Героїв в Ірпінському парку

Володимир ПАЛАМАРЧУК

Надія ФЕДЦОВА

 Олександр НАКАЗНЕНКО

One thought on “День Героїв в Ірпінському парку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *