Четверо підлітків втекли зі школи-інтернату для неповнолітніх

До поліції надійшло повідомлення від адміністратора Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що знаходиться в с. Копилів Макарівського району про те, що 4 вихованці самовільно покинули заклад.

Четверо підлітків втекли зі школи-інтернату для неповнолітніх На пошуки дітей були орієнтовані усі наряди поліції області та столиці, громадськість.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів працівники Макарівського відділення поліції з’ясували, що втікачі можуть перебувати на території району, оскільки вже неодноразово самовільно без попереджень залишали заклад.

Співробітники ювенальної превенції спільно із оперативниками кримінальної поліції Макарівщини розшукали неповнолітніх у смт. Макарів, за 15 км від школи-інтернату.

Виявилося, що спонукав дітей до втечі 15 річний вихованець, який нещодавно потрапив до закладу. Хлопці зв’язавши простирадла втекли через вікно другого поверху.

На щастя, з неповнолітніми ніякого лиха не трапилось, протиправних дій щодо них не скоєно. Загрози життю та здоров’ю дітей немає.

Працівники ювенальної превенції проведуть із втікачами відповідні профілактичні бесіди.

Джерело: Відділ комунікації поліції Київської області

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *