Благодійність врятує Будинок композиторів у Ворзелі?

Цього року Ворзельському Будинку творчості композиторів Національної Спілки композиторів України виповнюється 75 років. Аби він не зустрічав цю дату в занепаді, в запустінні новий директор БТК Євген Петриченко від імені Спілки закликав провести у Ворзелі з 27 вересня благодійну акцію «Ворзель-Марафон».

На питання, що сталося з БТК і інші, які можуть виникнути по ходу прочитання, може відповісти стаття з Вікіпедії.

Метою Марафону є збір коштів на  відновлення БТК.

«Ворзель-Марафон» – акція в рамках ХХVI Міжнародного фестивалю «Київ Музик Фест 2015».

В перший день Марафону пройшла презентація фотовиставки та документального фільму-спогаду «Будинок творчості композиторів «Ворзель»: вчора, сьогодні, завтра». Всі охочі мали змогу відвідати приватний мистецький музей «Музична творчість України ХХ століття» та приєднатися до створення «Живої алеї слави БТК «Ворзель»» біля будинку Г.І. Борисоглібської.

В музеї зібрана унікальна колекція: листування, вітальні листівки, особисті речі, концертні костюми, робочі зошити композиторів, афіші, фотографії… Зібрана величезна фільмотека і фонотека творів. Посередині кімнати стоїть круглий стіл із скатертиною ручної роботи тих часів.

В Музеї організовують екскурсії, відкриті уроки для школярів, проводить зустрічі з авторами, літературні читання, вечори камерної музики, а також пропонує користування матеріалами для написання авторських робіт.

До акції приєднався КЦ «Уваровський Дім»; гостей розважали майбутні великі співачки і ансамбль української пісні «Перевесло».

До речі, нещодавно «Перевесло» стали лауреатами другої премії на конкурсі «Пісенні візерунки».

Після концертної програми провели благодійний аукціон смачних лотів.

На концертних заходах з 28 вересня до 3 жовтня в БТК залишається відкритою фотовиставка «Будинок творчості композиторів «Ворзель»: вчора, сьогодні, завтра».

Сторінка БТК в ФБ.

БТК знаходиться за адресою: смт Ворзель, вул. Ворошилова, 25/77

Реалізатором акції є «Всеукраїнський благодійний фонд «Зірки та зіронька». 

Реквізити для внеску:

Благодійність врятує Будинок композиторів у Ворзелі?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *