Бізнесове оточення Карплюка зароблятиме на коронавірусі

Бізнесове оточення Карплюка зароблятиме на коронавірусі

У той час, коли підприємці Приірпіння відгукнулися на заклик недовідставленої Ірпінської влади допомогти людям у нинішні скрутні часи коронавірусного карантину, наближені до екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка піарні фірми – навпаки, намагаються отримати для себе зиск від цього всенародного лиха.

Замість того, аби допомагати предметами першої необхідності малозабезпеченим людям, або долучитися до капремонту інфекційного відділення міської лікарні – фірми, які займаються піаром Карплюка, збираються звільнити від орендної плати до міського бюджету. Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбук громадський активіст Олексій Зіневич: «Карплюк вирішив звільнити свої фірми, які займаються його особистим піаром та заробляють на рекламі від оренди на час коронавірусу від платні на користь Ірпінської громади.

ТОВ ITV, засновником якого віднедавна є ТОВ “ПР Лайн” отримає звільнення від оренди приміщення, що вони займають у міській раді, а саме ТОВ Пр-Лайн хоче отримати суттєве зниження плати за розміщення зовнішньої реклами.

Нагадаю, тиждень тому ITV отримало від Ірпінського ЖЕКУ 400 000 грн. не зрозуміло на що.

Нагадаю, ПР Лайн є монополістом на ринку реклами Приірпіння, воно здає борди які йому належать, а також належать Маркушину та Пащинському».

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *