Батьки, пильнуйте за дітьми! Чергові «зачепери» ризикують життям (відео)

Батьки, пильнуйте за дітьми! Чергові «зачепери» ризикують життям (відео)«В одному з місцевих Facebook-пабліків з’явилося фото та відео того, як в Ірпені діти каталися на зовнішній стороні електрички, зачепившись за її задню частину. Автор посту Світлана Солодовник зазначає, що вона зафільмувала подію 8 квітня о 16:25, в той час, як електропоїзд під’їжджав до мосту, прямуючи до Києва, – повідомляє «Погляд». – “Гадаю, в цьому віці діти не думають про безпеку і жахливі наслідки, що можуть трапитись внаслідок подібних розваг. Скоріше, мій допис адресується батькам. Придивіться, можливо це ваші діти катаються на електропотязі в такий спосіб… Спостерігати за цим було дуже страшно, а вдіяти щось в цей момент ще страшніше…. Не за себе, а за цих дітей…”, – ділиться враженнями автор посту».


У зв’язку з чим виникає резонне запитання до керівництва «Укрзалізниці»: невже за кошти, які платять пасажири перевізникам, не можна налагодити контроль за вагонами машиністів у хвості електропотягів?

Чомусь у вагонах постійно ганяють цілком безпечних безквиткових «зайців». Натомість до «зачеперів», які ризикують життям, нікому немає діла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *