Баланівка гуляє!

Настала чергова субота, яку ми вже було зовсім зачекалися. Незважаючи на те, що погода буває різною і обіцяють дощі, в повітрі панує весна і сонце стало гріти сильніше. Дефіцит веселощів компенсуватимемо можливостями відірватися на пікніках і не тільки.

На масиві Баланівка в оновленому будинку культури «Чотири леви» сьогодні, другого травня вже другий день проходитиме дискотека.

Перше травня тут відмічали з відомими кожному закордонними хітами в сучасній танцювальній обробці від Dj Andru. Фото тут.

Приємно констатувати, що в Баланівці запрацював справжній осередок культури. Охайні приміщення – зала, фойє, туалети. БК «Чотири леви» пропонує своїм гостям безкоштовний буфет з солодощами, кавою, бутербродами … Але без спритних напоїв.

Усі в Баланівку на танці!

Тут на вході гостей зустрічає директор будинку культури Леонід Драп, який дуже відповідально підійшов до організації заходу, що, до речі, проходить за підтримки ірпінського міського голови В.А. Карплюка та депутата ірпінської міської ради Ю.І Прилипка.

Юрій Прилипко вважав своїм обов’язком бути присутнім на дискотеці – вручав призи переможцям конкурсів.

Усі в Баланівку на танці!

Із появою на сцені Pj Queens чоловіча частина зали перемістилася ближче до сцени. Фантастична енергія піджеєк передалася всім присутнім і гості з головою занурилися в атмосферу свята і може навіть трішечки злетіли над танцмайданчиком.

Відрадно констатувати, що відкриття оновленого Будинку культури в Баланівці – це тільки початок процесу глобальних перетворень соціальної інфраструктури цього донедавна богом забутого мікрорайону. У планах Юрія Прилипка зробити з Баланівки свого роду Липки Гостомеля і всього Ірпінського регіону. На часі спорудження нового дитячого садочка, потім школи та лікарні. Прикро констатувати, що деяким діячам з Гостомельської ради неначе кістка в горлі така діяльність Юрія Прилипка. Проте, як сказав з цього приводу Юрій Ілліч кореспондентам «Зорі Приірпіння»: «Я це все принципово зроблю – наперекір недоброзичливцям і на добро людям!».

Коментарі гостей:

«Усе дуже сподобалось…а де можна подивитись фотографії?».

«Ведущая очень хорошая, хозяйка вечера».

«Надеемся, что все это не превратится в тыкву».

«Тут как дома. Уже влюблена».

«Пригадую дискотеку в Баланівському клубі наприкінці 80-х років минулого століття. Тоді у залі стояв касетний магнітофон з колонками. Під нього танці. От і вся дискотека. Вона більше «славилася» у негативному плані – бійками-розбірками поміж різними босяцько-кримінальними угрупуваннями. Не зрівняти нинішню баланівську дискотеку з тодішньою».

Чекаємо на вас сьогодні ввечері. Початок о 20:30. Вхід вільний! Дітям до 9 років – тільки до 22:00.

 

Надія ФЕДЦОВА

Олександр НАКАЗНЕНКО

4 thoughts on “Баланівка гуляє!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *