Апеляційний суд залишив в силі довічне ув’язнення ворзельському катівнику-вбивці

«За принципової позиції прокуратури вироком Ірпінського міського суду Київської області за вбивство з особливою жорстокістю неповнолітньої дівчини молодика визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України та призначено покарання у виді довічного позбавлення волі, – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Київської області.

Нагадаємо, що влітку 2015 року молодий чоловік, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, які виникли в результаті образи, штовхнув неповнолітню, внаслідок чого вона впала на бетонну підлогу та втратила свідомість. В подальшому, нелюд наніс дівчині понад 40 ударів ножем.

Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла на місці події.

Не погоджуючись з рішенням суду, захисник обвинуваченого подав апеляційну скаргу з мотивів призначення надто суворого покарання та визнання певних доказів недопустимими.

В той же час, апеляційний суд Київської області погодився з доводами прокуратури та залишив без змін зазначений вирок суду, відхиливши апеляційні скарги захисника засудженого».

Апеляційний суд залишив в силі довічне ув’язнення ворзельському катівнику-вбивці
Недобудована споруда, в якій було скоєне вбивство

«Зоря Приірпіння» докладно висвітлювала цей судовий процес. Йдеться про вбивство 17-річної Ірини Шульженко, яке сталося у Ворзелі влітку 2015 року. За цієї справою Ірпінським міським судом було засуджено на довічне ув’язнення Олександра Крицького, який подав апеляцію, прохаючи замінити вирок 15-річним ув’язненням.

Апеляційний суд залишив в силі довічне ув’язнення ворзельському катівнику-вбивці
Ірина Шульженко

Спочатку Апеляційний суд Київської області задовольнив дане клопотання. Після чого родичі загиблої оскаржили цей вирок у Верховному Суді України, який скасував апеляційне рішення, повернувши справу на повторний розгляд до Апеляційного суду Київської області.

Як бачимо з повідомлення прокуратури Київщини, цього разу Апеляційний суд не пожалкував катівника-вбивцю, залишивши чинним первинне рішення про довічне ув’язнення.

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *