Апеляційний суд про бездіяльність виконкому і Попсуй при організації обговорень Генплану Ірпеня перенесено на 29 липня (відео)

У шостому Апеляційному суді ніяк не відбудеться заключне засідання з розгляду скарги щодо бездіяльності виконавчого комітету Ірпіньради та в. о. міського голови Анастасії Попсуй стосовно громадських обговорень проекту оновлення Генерального плану м. Ірпінь.

Йдеться про бездіяльність з організації громадського обговорення: не оприлюднення завчасно проекту оновлення генплану – неповідомлення про його готовність і неповідомлення завчасно про громадські слухання.

Як відомо, це вилилося в зібрання 30 листопада 2018 року за участю «тітушок» та представників адмінресурсу, в якому не змогли взяти участь усі бажаючі представники громадськості. Внаслідок чого громадські активісти охрестили дане обговорення «фейковим».

Апеляційний суд по Генплану Ірпеня перенесено на 29 липня (відео)

Учора, 23 липня, незважаючи на присутність представників громадськості Ірпеня, засідання Шостого апеляційного адміністративного суду було вчергове перенесене, цього разу на 16 годину 29 липня.

Окремо йдуть два судових провадження щодо оскарження Генплану  в суді першої інстанції.

Згадані події для кореспондента «Зорі Приірпіння» прокоментувала громадська активістка Ірпеня Неля Лавровська:


та депутат Київської облради Ігор Домбровський:

Світлана МАТУШКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *