83 патрулі поліції Київщини щодня здійснюють по 3 тисячі виїздів

83 патрулі поліції Київщини щодня здійснюють по 3 тисячі виїздів Вчора відбулась нарада керівництва Головного управління Національної поліції Київщини, де були розглянуті виконання основних завдань на пріоритетних напрямках роботи правоохоронного органу у І-му кварталі поточного року в умовах реформування.

На нараді очільник Нацполіції столичної області Вадим Троян окреслив ключові завдання, які стоять перед поліцейськими задля протидії злочинності та забезпечення безпеки людей. Націлив особовий склад поліції на бездоганному виконанні функціональних обов’язків та поставлених перед ними завдань, розкриття злочинів та профілактика правопорушень.

Полковник поліції зазначив, що головний пріоритет роботи поліції – це підвищення якості та оперативності реагування на всі повідомлення громадян кримінального характеру та правопорушення і наголосив, що сьогодні правоохоронці працюють у новому форматі, нових умовах і з новим відношенням. Адже вчасне реагування – запорука високого рівня довіри громадян.

Для втілення нових форм та методів роботи, керівництвом Головного управління організовано та забезпечено запровадження Централізованої системи реагування на заяви та повідомлення громадян, які надходять на лінію «102». З 1-го лютого на території столичного регіону почали функціонувати групи реагування патрульної поліції. Кожного дня 83 екіпажа патрульних поліцейських здійснюють понад 3-х тисяч виїздів за заявами та повідомленнями громадян. Продовжується втілення в життя комплексної програми профілактики злочинності «Безпечне місто», якою передбачено встановлення систем спостереження та «тривожних» кнопок.

Найближчим часом на Київщині буде оголошено новий набір до поліції. Мета – оновити кадри поліцейських фаховими молодими людьми, які прагнуть якісних змін.

Вадим Троян попередив усіх керівників структурних та територіальних підрозділів поліції, що у разі невиконання поліцейським покладених на нього завдань, подальше перебування його в лавах поліції буде вирішуватись керівництвом Головного управління Нацполіції Київщини.

 Відділ комунікації ГУНП в Київській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *