7 років тюрми за вбивство товариша сокирою – вирок суду

За підтримання Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури обвинувачення завершився судовий розгляд кримінального провадження за фактом умисного вбивства 32-річним жителем Івано-Франківської області свого знайомого та крадіжки його грошових коштів.

7 років тюрми за вбивство товариша сокирою – вирок судуВстановлено, що засуджений напередодні вбивства приїхав до Київщини у пошуках роботи, де і познайомився з потерпілим. Так, 05 листопада 2018 року, заробітчанин, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, прийшов додому до свого знайомого в с. Мостище Макарівського району Київської області, де між ними виник конфлікт, у ході якого, він схопив сокиру та наніс власнику помешкання численні удари по голові. Після цього, пересвідчившись, що потерпілий помер, заволодів його грошовими коштами в сумі 1 000 грн.

7 років тюрми за вбивство товариша сокирою – вирок судуВироком Ірпінського міського суду Київської області обвинуваченого визнано винним в умисному заподіянні смерті іншій людині (ч. 1 ст. 115 КК України) і крадіжці (ч. 1 ст. 185 КК України) та засуджено до 7 років позбавлення волі.

 Джерело: Прес-служба прокуратури Київської області

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *