Забудовники стягують техніку в заплаву і звинувачують активістів у підпалі вагончика з охоронцями (фото, відео +18)

Забудовники стягують техніку в заплаву і звинувачують активістів у підпалі вагончика з охоронцями (фото, відео +18)Після недавнього відступу забудовників заплави Ірпінь-річки під тиском громадськості вчора знову активізувалися видобувачі торфу. Серед білого дня люди помітили вантажівки, що їхали у напрямку шлюзу №6, а також ще один трактор, який доставили на місце розкопок в заплаві.

На очах небайдужих представників громадськості не наважилися завантажити машини торфом. Вантажівки лише зсипали будівельне сміття у викопані ями.

Місцеві жителі, що прийшли на місце події, висловлювали обурення планованою забудовою цих земель. Багато з них раніше вирощували тут городину, фактично годуючись із цих земельних ділянок. Їм відмовили приватизувати їх для сільгоспвикористання. Натомість комусь віддали під забудову.

Знову на місце торф’яних розкопок викликали поліцію, а перед цим пожежників. Цього разу приїзд силовиків ініціювали забудовники. Вони нарікали на начебто умисний підпал активістами будівельного вагончика з двома охоронцями.

Забудовники стягують техніку в заплаву і звинувачують активістів у підпалі вагончика з охоронцями (фото, відео +18)

Фото ушкодженого вагончика поширили в інтернеті, де з цієї «пожежі» кепкували користувачі соцмережі «Фейсбук».

Забудовники стягують техніку в заплаву і звинувачують активістів у підпалі вагончика з охоронцями (фото, відео +18)

Детальніше описав події вчорашнього дня в заплаві річки Ірпінь описав депутат міськради Лаврентій Кухалейшвілі.

Також він виклав відео навезеної техніки й «тітушок» з вибаченнями за нецензурну лексику (відео +18).

Прошу максимального поширення!Ну що друзі, повтори вчора висушили штані, одягли підгузки і сьогодні з новою силою почали нищіти пойму! Видно, як тварини квапляться тому привезли ще один єксковатор! Більш того, вони ще завезли тітушню! Це ті самі люди, які кришували незаконну забудову на Есеніна! Знайдіть в ютубі відео "Каральні загони Карплюка". Кому ще не зрозуміло хто за цим стоїть? Є такі? Цих тварин нічого не лякає! Вони чхати на всіх хотіли, як що не сказати більше! Вчорашній мій пост вподобали більше 200 вподобань, сотні репостів! Людям справді болить це питання! Але воно не болить потворі Карплюку і Помазану! Їм болить лише власне збагачення і кілька зайвих нулів на особовому рахунку та кілька чемаданів готівки на чорний день! Ви уявляєте, що ця наволь буде творити, якщо не дай Бог дірветься до ВР і отримає недоторканність?! У мене питання до всіх! Чи довго ми будемо терпіти цю погань в нашому рідному місті! Це для цих тварин наше місто чуже і вони його використовують тільки для того, щоб набити свої бездонні гумові кішені! Тільки ділянки для нас це місто рідне! Для тих хто незважаючи ні на що виходить в мороз зупиняти технику! Для тих хто переймається долею нашої річки! Вже давно постало питання, аби ми боронимо власне місто, або ця наволочь зробить нам тут концтабір! Що ви обираєте?! Тому друзі я прошу всіх зібратися о 15.00, а до того часу повідомити всіх своїх знайомих, друзів і рідню про те що відбувається зараз на поймі р. Ірпінь!P.S. Зараз я завантажують під цей пост відео щоб всі бачило що відбувається! Прошу вибачення за ненормативну лексику не можу стримати ємоції!

Опубліковано Lavrentiy Kukhaleishvili Понеділок, 11 лютого 2019 р.

Юля СВІЧКОГАС

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *