Вагітну директорку стадіону звільнили за відмову агітувати за Порошенка

Багаторазову чемпіонку та призера Європи і світу, абсолютну чемпіонку Європи з тхеквон-до, голови Федерації змішаних єдиноборств ММА України в Київській області Анжелу Макееву звільнили з посади директора стадіону “Чемпіон” в Ірпені під Києвом за відмову брати участь в агітації за Петра Порошенка за вказівкою екс -мера міста Володимира Карплюка. Про це написала на своїй сторінці в Facebook Анжеліка Макєєва.

Вагітну директорку стадіону звільнили за відмову агітувати за Порошенка

Вона працювала директоркою стадіону з 2016 року. “За три роки я і моя команда провели величезну кількість спортивних заходів. Долучилися до підготовки великої кількості чемпіонів міста, області, України та міжнародного рівня. На даний момент на стадіоні щодня тренується понад 350 спортсменів з різних видів спорту “, – написала вона.

Більше терпіти цього не можу. Хочу звернутися до всіх, хто мене бачить і чує. Мене звати Анжела Макеєва.Я більше 25 років у професійному спорті. Багаторазова чемпіонка та призерка Європи і світу, абсолютна чемпіонка Європи з таеквон-до, голова Федерації змішаних єдиноборств ММА України в Київській області. З 2016 року працюю директором Ірпінського стадіону «Чемпіон».За три роки я і моя команда провели величезну кількість спортивних заходів. Долучилися до підготовки великої кількісті чемпіонів міста, області, України та міжнародного рівня. На даний момент на стадіоні щодня тренується понад 350 спортсменів з різних видів спорту. Спорт – це моє життя!Але, на жаль, з початком політичної гонки голова партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк через Петра Щербину почали здійснювати на мене тиск, погрожувати та вимагати щоб я виконувала всі їх накази, агітувала виключно за них та тих кандидатів, на яких вони мені вкажуть. Вимагали, щоб я вступила до партії «Нові обличчя» і підтримувала кандидатуру діючого Президента, адже він, за їх словами, пообіцяв їм після виборів політичний дах. А також вимагали, щоб я брала участь в їх політичних та виборчих схемах. На жаль, такий тиск на мене здійснюється не вперше. Минулого року, після того, коли я подала свій проект на спортивну тематику у телевізійний проект «Нові лідери», ці ж самі люди телефонували мені та погрожували, щоб я відмовилася від участі у цьому проекті та підтримала Анастасію Попсуй, яка також приймала участь у проекті. Так, на жаль, для них тиснути і погрожувати є нормою. Після моєї рішучої відмови брати участь у політичній агітації та виборчих схемах -мене руками Олександра Маркушина звільнили з посади директора стадіону, грубо порушуючи Законодавство України. Звільнили, знаючи, що я перебувала на лікарняному і є вагітною! Проте, цинічність цих людей не знає кордонів. Така у них сутність. Але я людина спорту і не дозволю маніпулювати мною, моїм голосом, використовуючи мене і людей, з якими я працюю, в брудних політичних іграх!Я буду продовжувати відстоювати свої права та боротися за справедливість. І звісно – розвивати спорт в Ірпені, в Київській області і в Україні. Не боюся і здаватися не збираюся! Я звертаюся з відеозверненням до всіх – керівників та працівників комунальних підприємств, установ, закладів, а також до всіх простих людей – не бійтеся! Нехай вони бояться. Тільки Ви маєте право розпоряджатися своїм голосом і своїм вибором. Не піддавайтеся на провокації. Не продавайте свій голос, не порушуйте законів, не втрачайте своє майбутнє. Разом – ми сила! Я не боюся, адже за мною правда, яку завжди буду відстоювати.

Опубліковано Angelika Makeeva Вівторок, 26 березня 2019 р.

У відеозверненні спортсменка розповіла, що після її відмови брати участь у незаконних виборчих схемах, заступник голови партії “Нові обличчя” Петро Щербина особисто погрожував їй, не зважаючи на вагітність жінки.
“Але, на жаль, з початком політичної гонки голова партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк через (свого PR-технолога і радника з питань комунікацій — авт.) Петра Щербину почали здійснювати на мене тиск, погрожувати і вимагати, щоб я виконувала всі їхні накази, агітувала виключно за них і тих кандидатів , на яких вони мені вкажуть. Вимагали, щоб я вступила в партію «Нові обличчя» і підтримувала кандидатуру чинного Президента, адже він, за їхніми словами, пообіцяв їм після виборів політичний дах “, – розповіла у своєму відеозверненні Макєєва.

За словами спорстменки, від неї також вимагали участі в “політичних і виборчих схемах”.

“Після моєї рішучої відмови брати участь у політичній агітації та виборчих схемах – мене руками Олександра Маркушина (першого заступника міського голови — авт.) звільнили з посади директора стадіону, грубо порушуючи законодавство України. Звільнили, знаючи, що я перебувала на лікарняному і була вагітною! Однак, цинічність цих людей не знає меж. Така у них сутність. Але я людина спорту і не дозволю маніпулювати мною, моїм голосом, використовуючи мене і людей, з якими я працюю, в брудних політичних іграх “, – підкреслила Макєєва.

Вагітну директорку стадіону звільнили за відмову агітувати за Порошенка

Як зазначає екс-чиновниця, після її попереднього звернення-вимоги до керівництва міста щодо вирішення нагальних проблем стадіону, на вирішення яких місто не виділяє фінансування, на її адресу почались відверті погрози. 

Але за словами Макєєвої, вона налаштована рішуче продовжувати боротьбу за справдливість. “Не піддавайтеся на провокації. Не продавайте свій голос, не порушуйте законів, не втрачайте своє майбутнє. Разом – ми сила! ” – закликала наприкінці свого відеозвернення спортсменка.

Джерело: Погляд

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

4 комментарии на “Вагітну директорку стадіону звільнили за відмову агітувати за Порошенка

  1. І так у всьому! Як же можна жити добре, коли у всіх справах ОТАКЕ! Непотрібні вчителі, лікарі, інженери, спотсмени і просто ПОРЯДНІ громадяни, а треба бариги й подонки (шухричі, оніщенки, павшинські, з вилами….). ТРЕБА міняти банду! А Макеєву підтримати ВСІМ миром!

  2. борітеся поборете.Залишилось 3 дні Вам вельмишановна потерпіти циї пройдисвітів

  3. Ганьба потрохшенківській гопоті яка рве свої дупи за президента брехуна і наважились звільнити з роботи без причини вагітну жінку.

  4. Я,прошу прощения,кто то может уточнить ?Человека -уволили или не продлили контракт?Ну ,а ,что б “новые лица”топили за бывшего гаранта, так вообще ,какой то сюр получается!Свежо,знаете в памяти ,как -Федорука и Карплюка,прессовали Петины силовики!Фактаж,реально слабоват!Человека ,просто так уволить достаточно проблематично,!Тем более с директорской должности.
    А, вот, не продлить контракт!это -похоже на реальность!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *