Прибираючи довкілля, люди знайшли бойові патрони (+ фото)

Громадськість Ірпеня вийшла прибирати від сміття берегів озера в районі СМУ. З-поміж іншого сміття люди знайшли пакунок з іржавими патронами.

Як повідомила на сторінці в Фейсбук Людмила Першин, вирішивши, що патрони вже непридатні для використання, залишили їх в одному з кульків для сміття. Натомість знаючі люди підказали, що про такі знахідки в будь-якому разі потрібно повідомляти правоохоронцям.

«Добре, що ми їх не викинули в один з мішків, а поклали окремо. Після переписки з Павлом, я відразу написала про цю ситуацію керівнику поліції. Пройшло 10 секунд після мого повідомлення, як мені зателефонував Начальник Ірпінського відділку поліції Валерій Євтушенко. Запитав місце, де знайшли патрони та скільки часу мені потрібно, щоб туди доїхати. Також сказав, що працівники СОГ вже виїхали.️15 хвилин і я вже на місці, де чекав керівник слідчої групи. Через декілька хвилин приїхали ще троє поліцейських. Все оперативно оглянули, розпитали, зафіксували, сфотографували та вилучили патрони. Було 79 патронів, калібру 5,45.», – буквально описала цю подію Людмила Першин, ілюструвавши її відповідними світлинами.

 

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *