Піартехнолог Карплюка перешкоджає роботі журналістів

Екс-очільника Ірпеня дедалі дужче «грає свита»

В Ірпінському конференц-холі під час заходу, афішованого як «збори громадської ініціативи «За Ірпінь», ініційовані Володимиром Карплюком» зафіксовано інцидент перешкоджання роботі журналістів.

Кореспондентів видання «Портал Ірпеня» Надію Коломієць та Артема Левківського не допустив на згаданий захід політтехнолог від «Нових облич» Петро Щербина. Соціальними мережами та різними сайтами було поширене відео цього інциденту.

Раніше Щербина «відзначався» організацією фейкових «громадських слухань» та диригуванням «тітушок» на сесії Ірпіньради 19.12.2018 р., через яких не змогли потрапити на пленарне засідання багато журналістів, а депутатам перешкоджали в доступі до сесійної трибуни.

Піартехнолог Карплюка перешкоджає роботі журналістів Екс-очільника Ірпеня дедалі дужче «грає свита»На згаданому заході в конференц-холі «Ірпінь» Карплюк та його команда не хотіли бачити непідконтрольних їм журналістів та представників Громади Ірпеня. Очевидці події «не для преси» розповіли, що присутній на цьому заході екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк просив у присутніх підтримки під час наступних виборів депутатів ВР, куди він зібрався балотуватися.

Видається досить дивним, що згаданий прохач звернувся з таким проханням до свого найближчого оточення, яке й так його підтримує, принаймні на словах, доки він зберігає важелі впливу на формально колишніх підлеглих. Натомість організатори ініціативи «За Ірпінь», яке в народі швидко охрестили «За бабло» – зробили все можливе, аби на згадану подію не потрапили критично налаштовані проти Карплюка активісти, які вважають, що мандат ВР йому необхідний для депутатської недоторканості, аби уникнути покарання за численні кримінальні справи, порушені внаслідок його діяльності.

Піартехнолог Карплюка перешкоджає роботі журналістів Екс-очільника Ірпеня дедалі дужче «грає свита»Зазвичай подібні презентаційні акції проходять з великим розмахом, принаймні інформаційним. Анонсування Карплюком своїх депутатських намірів відбулося з точністю до навпаки. Зробили все можливе, аби про це дізналося якомога менше народу. Спочатку перенесли дату проведення, аби ввести в оману активістів та непідконтрольних журналістів. У результаті й ті, й інші таки дізналися і прибули до конференц-холу «привітати» Карплюка. Аби їх не допустити, довелося виставляти на вході КіНОшного цербера.

Власне, завдяки інциденту з Щербиною, який перешкоджав професіональній діяльності журналістів і стало широко відомо про цей захід. Бо ж самим його організаторам ні показати, ні розказати не було про що. В орендовану залу на півтори сотні місць прийшло близько тридцяти запрошених. Та й ті досить швидко розбіглися, навіть запланований «келих чаю» довелося відмінити.

Піартехнолог Карплюка перешкоджає роботі журналістів Екс-очільника Ірпеня дедалі дужче «грає свита»Останнім часом не тільки у мене складається враження, що дедалі дужче Карплюка «грає свита». Відставний мер все рідше з’являється на людях. Проводить на публіці все менше часу. І то тільки серед своїх, для картинки, аби ніхто не зурочив незручними запитаннями й критичними висловлюваннями. М’яко кажучи, дивна поведінка для публічної особи. Її можна було б зрозуміти, якби Карплюк надумав, наприклад, піти в монахи, а не в депутати парламенту.

Можливо, він збирається перемагати на виборах, відсидівшись «у тилу», ховаючись за спинами найнятих агітаторів? Колись в далеких дев’яностих так вибирали президентом Росії Бориса Єльцина, який через хронічну «надмірну зайнятість» майже не з’являвся на очі очолюваного ним народу. У такому разі Карплюку доречно балотуватися в депутати десь за Уралом, оскільки у нашому 95-у окрузі зовсім інший народ й, відповідно, виборчі розклади.

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *