Станція другого підйому води будується в Гостомелі

Уперше за останні 10 років в Гостомелі будується станція другого підйому води. Адже ліміти водозабору для багатоповерхового будівнцтва на сьогодні в Гостомелі вичерпані. Але переживати немає причин, адже саме цього року відбувається перезатвердження всіх запасів Ірпінського родовища. Роботу проводить геологічна українська компанія і в серпні має бути готовий попередній звіт про стан справ з нашою водою, а у вересні-жовтні буде готовий офіційний звіт, який буде зачитано на Громадській раді і запропоновано до ознайомлення в нашій газеті.

Так склалося, що під час останнього перезатвердження (27 років тому) запасів – межі Гостомеля були меншими, до уваги бралася тільки центральна частина, а три інші нинішні мікрорайони селища не були враховані. Тому норма встановлена тоді для Гостомеля (фактично, його центральної частини) селища становила 1300 кубів. На інших нинішніх територіях селища навіть не проводилася геологічна розвідка. Власне, у цьому не було потреби, оскільки 27 років тому не збиралися займатися багатоквартирним будіництвом поза центром Гостомеля.

Сьогодні в Гостомелі повним ходом йде будівництво станції другого підйому. За останні 10 років максимально проводилася модернізація всіх станцій: купувалося нове обладнання, але такого не було. Разом зі станцією будується резервуар на 400 кубів та насосна станція.

Здачу заплановано на серпень-вересень. Наступного року КП «Ірпіньводоканалом» планується збудувати резервуар на тисячу кубів і пробурити ще три свердловини по Гостомелю. Цього року пробурено дві свердловини і одну було передано «Водокналу».

Під час свого звіту начальник «Ірпіньводоканалу» Олександр Маркушин серед іншого повідомив, що розробляється проект першої в регіоні станції знезалізування, і знаходитиметься вона в Гостомелі.

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *