Ірпінь проти Карплюка – акція перед міськрадою

Намет такого агітаційного змісту сьогодні розмістили на площі перед Ірпінською міською радою. Спочатку працівниці апарату виконкому з усмішками прокоментували це дійство.

Ірпінь проти Карплюка – акція перед міськрадою

Але невдовзі з реакції начебто на вигляд поважних чоловіків можна було зробити висновок наскільки все це серйозно. Неначе відсутньому допоки що очільнику Ірпеня всерйоз «наступили на мозоль».

За приблизно п’ять годин проведення акції з поширення свіжих випусків газет «Зоря Приірпіння» і «Погляд» – дванадцять разів підходили представники КП «Муніципальна варта» та п’ять разів перевіряла документи викликана ними поліція. До слова, поліція приїздила досить оперативно, не в приклад викликам на гарячі точки дерибанної забудови чи кримінальні виклики.

Хоча, варто зазначити, працівники поліції спілкувалися досить ввічливо й спокійно,  не в приклад прикарплюченій «муніципальній варті», очільники якої намагалися «шукати блох» у кожному рядку дозвільних документів на проведення акції з роздачі друкованих незалежних від влади ЗМІ.

Після стонадцятої перевірки працівники «муніципальної варти» пішли ні з чим. Тільки один її начебто представник «відзначився» тим, що начебто «ненароком» зі злості наступив на ногу автору цих рядків. До речі, він посоромився називатися на камеру та приховував свою фізіономію від об’єктивів фотоапаратів. Питання: чи не перебуває дана особа в розшуку? Чи, може, має якісь нелади з законом?

Ірпінь проти Карплюка – акція перед міськрадою

З усього видно, що сьогоднішня роздача газет серйозно дойняла нинішню поки що владу. Попри системні блокування акції, прості люди самі підходили й просили газети – для себе, друзів та сусідів по будинку.

Загалом, за сьогоднішніми спостереженнями, близько 80 відсотків людей негативно налаштовані до Карплюка та «Нових облич». Близько 10 відсотків приїжджих позитивно оцінюють їхню діяльність, захоплюючись парками та фонтанами, але все одно брали наші газети, аби ознайомитися з іншою точкою зору. Ще 10 відсотків різко висловлювалися негативно проти акції «Ірпінь проти Карплюка», бездумно співаючи йому дифірамби.

Ірпінь проти Карплюка – акція перед міськрадою Відчувалося, що згадані індивіди не спроста з’явилися на площі «перед Рейхстагом», аби віддати шану біглому в невідому напрямку «фюреру». Адже більшість людей допитувалися про його «капут», вимагаючи дострокових виборів міського голови та депутатського корпусу Ірпінської міської ради. Доки вони ще не все роздерибанили.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *