Звільнену з політичних мотивів директорку стадіону «Чемпіон» поновлено на посаді

Звільнену з політичних мотивів директорку стадіону «Чемпіон» поновлено на посаді

12 листопада 2019 року Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу, – повідомляє у пабліку Фейсбук Міллер, юридична компанія.  – Та поновив Макеєву Анжелу Георгіївну на посаді директора Комунального закладу «Центральний міський стадіон» Ірпінської міської ради з 12.03.2019, скасувавши розпорядження про її звільнення та рішення Ірпінського міського суду Київської області від 07.08.2019.

Нагадаємо, Анжелу Макеєву, голову Федерації змішаних єдиноборств ММА України в Київській області, чемпіонку Європи і світу з тхеквондо, звільнили 12 березня 2019 року з посади директора стадіону “Чемпіон” в Ірпені за відмову брати участь в політичній агітації.

На той час вона була вагітна, на третьому місяці. І вже в травні 2019 року вона втратила дитину.

Незважаючи на те, що обов’язок доведення в трудових спорах покладається на роботодавця, Ірпінською міською радою так і не було спростовано очевидні порушення трудових прав Макеєвої Анжели Георгіївни.

Варто зазначити, що відповідно до ст.235 Кодексу законів про працю України, рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника підлягає негайному виконанню.

При винесенні рішення про поновлення на роботі, одночасно приймається рішення про виплату працівникові середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *