«Зорі Приірпіння» – 8 років!

Приємно з першими променями ранкового сонечка читати такі привітання, опубліковані на братньому сайті irpinian.in.ua

 

З Днем Народження «Зоря Приірпіння!»

 Я назову тебе «Зоренька», тільки раніше вставай!

 Ось саме так – 07.07.2007 року, взійшов на горизонті незалежного видання нашого регіону – перший номер газети «Зоря Приірпіння» з її невмирущим гаслом «Газета виходить, коли є гроші на друк».

Сьогодні виповнюється рівно 8 років, не побоюся сказати цьому бренду, головним редактором якого був, є і залишається наш незмінний Олександр Григорович Наказненко.

«Зорі Приірпіння» – 8 років!
Фото з першого номера “Зорі Приірпіння” за 07.07.2007 р.

 

Приємно згадати ті далекі, буремні роки часів правління пана Олега Бондаря, коли наш сміливий Сашко-журналіст, як називали його в народі, робив гострі та критичні матеріали проти місцевих чиновників та влади розповідаючи людям правду про життя у регіоні. І хоча можливо дехто з посмішкою та скептицизмом дивився на нашого першого, молодого та незалежного журналіста регіону, але те, що видавав Григорович, було завжди з перчинкою і мало свій український колорит.

«Зорі Приірпіння» – 8 років!
Друк одного з перших випусків газети “Зоря Приірпіння”

Як не згадати його матеріал про «Парк Дубки» і як його продавав секретар міськради пан Мороз. Відеоматеріал на його колишньому сайті побив усі тоді рейтинги і рекорди переглядів. А чого варта його остання, четверта сторінка газети – «Еротичне чтиво», яка, ну просто не давала спокою як пересічним громадянам міста, так і самим депутатам, які із зацікавленістю роздивлялися дивовижні картинки, на останній сторінці, під час засідання міськради.

До речі, цікаво було б знати, а скільки за весь час існування восьмирічної «Зореньки» вийшло її примірників і де тільки не розміщувався пересувний офіс цього видання на чолі з її головним редактором?

Та й що там казати, згадати є що за ці роки, але краще підняти келих за новонароджену «Зореньку», раз у перші хвилини нового дня – 7 липня !

 З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, «ЗОРЯ ПРИІРПІННЯ»!

«Зорі Приірпіння» – 8 років!
Представники колективу та друзі редакції

 Від редакції газети та сайту «Зоря Приірпіння»:

Щиро дякуємо за такі вітання, у свою чергу вітаючи читачів та усіх людей доброї волі, які так чи інакше допомагали редакції впродовж цих восьми років. Наразі вийшло 47 друкованих номерів «Зорі Приірпіння». Всі їх можна переглянути ТУТ:

Загальний тираж склав 159 тисяч примірників.

Паралельно з друкованим виданням функціонує сайт «Зоря Приірпіння», перша його версія на безплатному хостингу була започаткована 7-го квітня 2009 року. З 15-го січня цього року розпочав роботу новий сайт «Зоря Приірпіння», сторінки якого Ви зараз і переглядаєте, шановні читачі.

 Залишайтеся з нами!

 Щиро Ваша «Зоря Приірпіння».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *