Жорстоко побили голову ТВК Коцюбинського: зловмисника затримали й врятували від самосуду

На Людмилу Демченко напали у дворі її власного приватного будинку.

Жорстоко побили голову ТВК Коцюбинського: зловмисника затримали й врятували від самосуду  На Людмилу Демченко напали у дворі її власного приватного будинку«Я вийшла в двір зранку і біля фіртки стояв чоловік. Я перепитала, хто він, той сказав, що представляє нового провайдера і пропонує послуги. У нього були листки А4 і там було щось написане від руки. Я перепитала, чому від руки, чого договір не друкований і вже хотіла закривати фіртку. У цей момент він мене вдарив. Я впала і він почав мене бити. Я закричала – вибіг мій син і сусід. У нападника був балончик – «Телен-4», – розповідала Людмила Демченко «Громаді Приірпіння».

 

На місце прибігли активісти та депутати, зокрема Олена Сокотюк, яка очолює депутатську групу «Приватний сектор», де відбувся напад на голову ТВК. Нападник лежав скручений на землі.

«Нападник сказав, що його звати Кирил. Він з Києва. Його найняв якийсь Серьога з бородою, «поганялова» він ніби не знав, але потім сказав, що його «поганялово» – Танк. Змовник сказав прийти конкретно до цього будинку, нічого не брати і зробити те, що зробив нападник. На уточнююче питання, що зробити, нападник сказав – зробити те, що я зробив. За це йому обіцяли заплатити 1 000 гривень. Леся Петрик-Єльникова пригадує, що нападник, який її бив і напав на селищну голову Ольгу Матюшину під будинком, дуже схожий на цього і метод побиття – той самий – Демченко били прицільно в голову», – розповідає Сокотюк.

Як з’ясувалося, нападник сам з Білої Церкви. Зараз проживає в гуртожитку на Борщагівці. Був не сам. Його напарник утік.

Жорстоко побили голову ТВК Коцюбинського: зловмисника затримали й врятували від самосуду  На Людмилу Демченко напали у дворі її власного приватного будинку

Мешканці приватного сектору готові були влаштувати самосуд просто на місці. Людмила Демченко – старожил селища, яку знають всі місцеві. Старша жінка як бюджетний працівник не криючись їздила на майдан і варила майданівцям кулеші.

Під час роботи ТВК в Коцюбинському попри тиск з боку «Нових облич» виконала свій обов’язок голови ТВК і провела вибори. З посади в амбулаторії, де вона пропрацювала кілька десятків років, її фактично змусили звільнитися. Медицина, нагадаємо, підпорядкована Ірпеню. Зараз вона допомагає оформлювати субсидії мешканцям селища.

За поліцією приїхала швидка. Демченко надають медичну допомогу. Поки важко встановити точний діагноз і ступінь ушкоджень.

Джерело: Громада Приірпіння

 

Інші публікації на тему КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *