Жителі Києво-Мироцької борються за безпеку життя на своїй вулиці

Публікація на сайті «Зоря Приірпіння» статті «Вулицю з обох боків перекрили знаками «в’їзд заборонено» – проїхати можна лише «місцевим»» викликала чималий розголос і реакцію відносно викладених у ній фактів та суджень.

До нашої редакції звернулися жителі згаданої частини вулиці Києво-Мироцька, які мають іншу думку з приводу «лежачих поліцейських», встановлених знаків, а головне – проблеми безпеки на проїжджій частині.

Згідно діючого законодавства, ця частина вулиці не може використовуватися як транзитна дорога, тому що це фактично міжквартальний проїзд  з відповідними обмеженнями за швидкістю та інтенсивністю руху транспорту, – вважають мешканці Києво-Мироцької. На підтвердження своєї позиції написали колективний лист-звернення до народної депутатки України Ольги Василевської-Смаглюк та в інші владні інстанції.

Жителі Києво-Мироцької борються за безпеку життя на своїй вулиці
Фура загороджує всю проїзджу частину вулиці

Коротко кажучи, жителі Києво-Мироцької (насамперед, її частини від №1 до № 51) нарікають на потік транзитного транспорту їхньою вулицею, який створює чималі незручності та загрозу безпеці пішоходів на надто вузькій проїжджій частині (тротуару там взагалі немає). Особливо коли цією дорогою на великій швидкості намагаються минати затори, які регулярно утворюються на паралельній магістральній вулиці Шевченка, яка є бучанською частиною траси Київ–Ковель. Жителі Києво-Мироцької повідомили про численні ДТП та збиту дитину на цій вулиці.

Ось що зокрема говориться з цього приводу у згаданому листі: «Коли проводилися громадські обговорення Генерального плану м. Буча, Бучанська влада запевняла, що в короткі строки буде розширена проїзна частина міжнародної траси (вул. Шевченка), яка проходить через Лісову Бучу та буде побудовано об’їзду дорогу, яку передбачено в Генеральному плані, вздовж р. Буча. За 5 років нічого з цього не було зроблено».

Загалом, аналізуючи ситуацію, доходиш висновку, що перевантажені транспортні потоки Варшавської траси (яка в межах Бучі є вулицями Шевченка й Нове Шосе) спрямовуються об’їзними шляхами – вулицями Києво-Мироцькою та Старо-Яблунською, аби швидше проскочити затори на  під’їзді до Києва.

Жителі Києво-Мироцької борються за безпеку життя на своїй вулиці
При обгоні пішоходам місця на дорозі не залишається

Не будучи прихильником «совка», зазначу, що в радянські часи було хоча б якесь планування. На обсяг зведеного житла розраховувалася кількість шкіл, садочків, закладів торгівлі, а також пропускна спроможність доріг та мостових сполучень.

Зараз нічого подібного й приблизно немає. Єдиний розрахунок – розмір «відкатів» забудовників до кишень можновладців та різних контрольно-дозвільних інстанцій. Проблемами простих людей влада не переймається, а лишень думає, як зіткнути лобами жителів приватного сектора і багатоповерхівок, які всі разом вже задихаються від дедалі наростаючого інфраструктурного колапсу в Приірпінні.

 Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *