ЖІНКА ТА ЕНЕРГІЯ

Бути жінкою – бути тишею.

Бути голосом, бути віршами.

Бути спокоєм,бути теплою,

Не продажною, не дурепою.

Бути жінкою – бути вільною,

Бути іншою, бути сильною.

Бути зіркою, бути кавою,

Бути жінкою – бути правдою

Міха Невідомський

 

21вересня відбулася третя зустріч з телережисером Оксаною Старенькою у рамках тренінгового проекту «Жіноче щастя – воно таке ароматно-чарівне». Ми спілкувалися на тему «Жінка та енергія».

Жінка з давніх давен є символом сімейної єдності, миру та любові. Саме вона, за словами Оксани, створює атмосферу тепла та затишку у домі – створює «місце сили». Не дивно, що досі деінде можна почути вислів «усі жінки – відьми». Кожна жінка від народження має «магічні сили». Чому ж тоді ми їх не використовуємо? Відповідь проста – ми дорослішаємо, здобуваємо знаннями, вміннями та навичками, забуваючи головне – бути жінкою означає творити (чаклувати) та насолоджуватися кожною своєю дією.

«Люблю фізику сьогодні» – говорить Оксана та знайомить нас із системою коливань почуттів. Позитивні та негативні емоції мають свої частоти, що вимірюються у герцах. Найбільшу позитивну частоту має безумовна любов (205 Гц); найбільш негативну має страх та почуття провини (0,2-2,2 Гц). Такі негативні емоції та почуття, як роздратованість, жалість до себе, перевага над іншим, гнів, заздрість, жадібність, образа забирають  енергію, спустошують нас; натомість позитивні: оптимізм, почуття подяки, співчуття, радість, почуття єдності, великодушність, любов дають сили та наповнюють нас.

Почни прислухатися до себе. Почуй себе, зверни увагу на власні бажання – бажання, які виникають «тут та зараз». Та до того, навчись відслідковувати власні емоційні реакції на зовнішні подразники. Коли відчуваєш, що тебе починає поглинати метушня буденності, скажи собі «Стоп!», а потім запитай «Де я? Що я тут роблю?  Я насправді хочу саме цього?».

Дякуємо Оксані за натхнення, незабутні емоції, та дивовижні інсайти, що виникли під час спілкування.

Дякуємо Марині Науменко за вільний простір ART HOUSE – акумулятор творчих особистостей та генератор ідей, місце медитативної енергетики.

Дякуємо аромастилісту Лілії Рожновській за організацію тренінгового процесу.

Дякуємо всім учасникам. Разом ми оживили проект. Чекаємо наступної зустрічі.

 

Марія РОЖНОВСЬКА

До Вашої уваги фотомиттєвості зустрічі-тренінгу у вільному просторі ART HOUSE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *