Згорілу історичну аптеку у Ворзелі бере під опіку Товариство охорони пам’яток культури (+відео)

Ми вже писали про згорілу історичну аптеку у Ворзелі. Одразу виникла підозра на умисний підпал. Через що ворзельська громадській забила на сполох, вживаючи різних заходів, аби під приводом пожежі цю історичну будівлю не було повністю знесено, а її місце забудовано.

Небайдужі до історичної спадщини активісти взялися приводити до ладу згоріле приміщення. Одна з таких акцій відбулася учора, 8 липня.

На цю подію прибув заступник голови Українського товариства охорони пам’яток культури й історії Олександр Сулим. Побачивши це неподобство Олександр Георгійович закликав ворзельську громаду та місцеву владу (насамперед, Бучанську міську раду, до складу громади якої наразі входить Ворзель), не допустити подальшого руйнування історичної пам’ятки та зберегти її для нащадків, зокрема у вигляді музею. Детальніше про це дивіться в його відеоінтерв’ю.

Видався знаковим цікавий момент. Коли журналісти «Зорі Приірпіння», на ганок згорілою аптеки прилетіла і сіла голубка. «Це добрий знак – символ миру й порозуміння», – прокоментувала громадська активістка Ворзеля Юлія Полянська.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *