«Зелений» офіс споживає енергії на 40% менше

«Зелений» офіс споживає енергії на 40% менше У Львові на вулиці Науковій 7-Д відкрився перший “зелений” офісний центр класу А.

Будівля загальною площею 18,8 тис. кв. м і корисною площею близько 14 тис. кв. м. відповідає всім сучасним вимогам з енерго- та ресурсоефективності, про що свідчить і міжнародний сертифікат зеленого будівництва BREEAM In-Use International від 8 січня 2016, передає Newbud.ua.

Проект «зеленого» офісного центру був розроблений архітектурним бюро “Архиматика” і компанією DTZ. Замовником зведення «зеленої» будівлі виступила девелоперська компанія “Оптіма Плаза” (власник – ВАТ “НДІ ПРЕА”).

Офісний центр зведений у відповідності з вимогами “зеленого” будівництва споживає на 40% менше енергії, ніж середньостатистична будівля у Львові.

«На даху будівлі розташовані сонячні колектори і чіллер з тепловими насосами, які нагрівають гарячу воду й охолоджують приміщення у теплу пору року, – пояснює менеджер проекту, заступник директора фірми “ТЕРМОБУД” Віталій Парфенюк. – Тут можна буде комфортно працювати у будь-який пору року і при цьому отримувати мінімальні рахунки за спожиту тепло – та електроенергію».

«Зелений» бізнес-центр має ряд безумовних переваг, говорить голова наглядової ради ВАТ “НДІ ПРЕА” Віталій Ломакович.

«Будівля оснащена системами автоматизації та диспетчеризації інженерних мереж, контролем доступу, функцією “консьєрж-сервіс”, має сучасні системи цифрового телефонного зв’язку, клімат-контролю і сонцезахисних робочих місць, а також криту велопарковку і цілодобову охорону, – розповідає фахівець. – В офісному приміщенні розташований фітнес-клуб мережі Sport Life, мережа бістро “Смачні сезони”, а у паркувальній зоні розташовані три зарядні станції для електромобілів”.

Наразі більше 60% корисної площі щойно введеного у експлуатацію офісного центру вже здано в оренду, наголошує директор департаменту агентських та консультаційних послуг у сфері офісної нерухомості компанії DTZ в Україні Левон Папоян. «Серед великих угод – нещодавній договір оренди з компанією IT Intellias, офіс якої розміститься на декількох поверхах, – розповідає фахівець. – Продумана концепція створює попит на проект ще до його введення в експлуатацію”.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *