Задум-ескіз автомобільного моста-естакади над Романівкою

Задум-ескіз автомобільного моста-естакади над Романівкою

Ідея моста-естакади над Романівкою виникла кілька років тому. Думали над вирішенням проблеми автомобільних заторів на виїзді через міст і далі масивом Романівка. Зараз внаслідок потреби відновлення моста через руйнацію та ідеї створення на цьому місці меморіалу «Дороги життя» – даний задум естакади знову став актуальним.

Суть його полягає в тому, аби спорудити надземну переправу-естакаду. Вона б починалася перед (якщо їхати від Водоканалу на Київ) вже зруйнованим мостом через Ірпінь-річку – і закінчувалася за Романівкою на початку лісової частини  існуючої траси. У цьому місці зробити з’їзди з траси Р-30 під естакаду на вулиці масиву Романівка.

Ескіз проекту моста-естакади (позначено червоним) над Романівкою та Ірпінь-річкою.

Таким чином весь транзитний транспорт сполученням Ірпінь-Київ без затримок буде минати масив Романівка вгорі наземної естакадою, не створюючи заторів чи аварійних ситуацій на пішохідних переходах.

Під естакадою також залишається нині зруйнований міст через річку Ірпінь, який можна перетворити на меморіал «Дорога життя».

Задум-ескіз автомобільного моста-естакади над Романівкою

Хотілося б почути думки з цього приводу простих людей, громадських активістів та представників органів влади усіх рівнів. Позаяк зрозуміло, що реалізація даного проекту потребує чималих фінансових інвестицій, які вимірюватимуться мільярдами гривень.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

 

 

 

4 thoughts on “Задум-ескіз автомобільного моста-естакади над Романівкою

  1. Мені не зрозуміло саме як ви хочете вирішити питання для авто транспорту?!
    Затори не міст робив, а взагалі інфраструктура міста, не законна забудова та перенаселення Ірпеня.

    Затори при в‘їзді в Київ. Бо на проспект паладіна з‘їзжаються з різних приміських шляхів… і майже всі їдуть на проспект перемоги….

    Чи дійсно Ми хочемо знищити частково ліс та річку (бо в нас не вміють будувати не шкодячи довкіллю) щоб над романівкою був вічний гул та сморід машин?

  2. Можна просто відбудувати тей міст що був. А на цей проект потрібні реально величезні кошти та й не малий час для його зведення. Не бачу сенсу в такій естакаді. Тим паче якщо будуть їздити там грузові авто, то швидше його почнуть руйнувати. Я проти такого зведення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *