Забудовник не сплатив 4,2 млн пайового внеску: прокуратура оголосила підозру

Прокуратурою Київщини повідомлено про підозру директору підприємства, який не сплатив до місцевого бюджету понад 4 млн грн пайового внеску

   Забудовник не сплатив 4,2 млн пайового внеску: прокуратура оголосила підозру Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області повідомлено про підозру директору підприємства у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 192 (заподіяння майнової шкоди у великому розмірі шляхом обману за відсутності ознак шахрайства) КК України.

Зокрема встановлено, що вказаний керівник підприємства, з метою ухилення від сплати пайового внеску, подав до інспекції державного-архітектурно будівельного контрою у Київській області декларацію про готовність об’єкта будівництва (виробничо-складські приміщення) для введення в експлуатацію.

Однак, всупереч вимог ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» підозрюваний повинен був сплатити пайовий внесок на розвиток інфраструктури міста Буча, де здійснював будівництво, в розмірі понад 4,2млн грн, які так і не сплатив.

Досудове розслідування триває.

 Джерело: Прес-служба прокуратури Київської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *