Яким боком вилізе передвиборча чистка Ірпінь-річки (+ фото, відео)

Екскаватор працює під партійними прапорами. Де б ви ще таке побачили?! Тільки в Ірпені! І то – перед виборами.

Депутат-забудовник у такий спосіб надумав пропіаритися, зважаючи на гостроту проблеми замулення Ірпінь-річки та суспільному резонансу довкола неї. Видно, що дуже вже йому хочеться залишитися при владі.

Тільки-от не втямки юному скоробагатьку, що річка сама здатна до очищення – головне, аби люди своєю діяльністю не втручалися в екосистему. Всілякі  меліоративні системи, дамби та забудови заплави спричинюють її висихання, заростання й замулення.

Ось так в житті буває – сидиш 5 років у депутатському кріслі, голосуєш  за дерибан і забудови, у тім числі й заплавних земель – а тут треба щось таке зробити, аби з масненького містечка не усунули.

І посунули екскаватори під партійними прапорами гребтися в річковій багнюці. Тільки-от без толку. Грець з тим натхненником і організатором такого очищення, Ну, не оберуть депутатом, припинить забудовницьку діяльність. Нічого страшного. Більшість людей якось і без цього живуть.

От тільки яким боком обернуться для Ірпінь-річки наслідки цього передвиборчого очищення? Ні що й нікуди не зникає, і ні звідкіля не береться – казав герой Подерв’янського. Від того, що екскаватором розгребли заросле русло – води в річці не побільшає. Таке аматорське заглиблення може обернутися мережею калюж-боліт замість одного русла, яке пересихатиме під час літньої межені. Подібне явище спостерігається на річці Бучанці, перетвореної на каскад озер-боліт,  русло між ними пересихає в спекотний літній період.

Але яка депутату-забудовнику справа до того, що може статися пізніше вже після виборів?!

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

One thought on “Яким боком вилізе передвиборча чистка Ірпінь-річки (+ фото, відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *