Вуличне освітлення на сонячних батареях у селах Івано-Франківщини

У Тисменецькому районі Івано-Франківської області шість сіл встановили вуличні ліхтарі на сонячних батареях.

Вуличне освітлення на сонячних батареях у селах Івано-Франківщини

Реконструкцію зовнішнього освітлення з використанням альтернативних джерел енергії провели у рамках реалізації другої та третьої фаз Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, передає Тисменецька РДА.

Як зазначає перший заступник голови Тисменицької РДА Володимир Заник, ліхтарі зі світлодіодними світильниками, які живляться від сонячних батарей, вирішили освітлюють вулиці у таких селах, як Чорнолізці, Рошнів, Милування, Вільшаниця, Побережжя та Узин.

«Проблема вуличного освітлення особливо турбує жителів сіл в осінньо-зимовий період з настанням холодів, коли день стає коротким – і діти та дорослі змушені повертатися додому у частковій чи повній темряві, – пояснює чиновник. – На додачу, різке зростання інтенсивності руху на дорогах і вулицях створили додаткові проблеми щодо безаварійного переміщення людей та автотранспорту».

Завдяки співпраці з Проектом ЄС/ПРООН у Тисменецькому районі відкрили після капітального ремонту ФАП у селі Колодіївка. У Чорнолізькій та Рошнівській школах замінили вікна, в Узинській – вікна і двері, а у Тязівській ЗОШ І-ІІ ступенів відремонтували дах та замінили вікна.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *