Влада пересідає на електромобілі

На реалізацію ініціативи міністерства навколишнього середовища Болгарії щодо закупівлі електромобілів для державних і місцевих адміністрацій, в тому числі і для чиновників Міністерської ради Болгарії, місцевий уряд виділить 1 млн. лев державних коштів.

Влада пересідає на електромобілі

Кошти на купівлю електромобілів виділятимуть з Національного екологічного фонду. Будь-який чиновник, який бажає пересісти на екологічний автомобіль, зможе скористатися цією можливість.

Влада пересідає на електромобілі

У міністерстві навколишнього середовища Болгарії пояснюють, що в такий спосіб чиновники дадуть громадянам приклад і покажуть наскільки важливо їздити на екологічно чистих автомобілях для збереження чистоти повітря в країні.

Влада пересідає на електромобілі

Нагадаємо, що цього року в Болгарії представили програму розширення мережі станцій підзарядки для електромобілів. Десять нових станцій до кінця квітня 2016 року встановлять на головних автомагістралях країни: Софія-Бургас, Бургас-Варна, Варна-Софія.

Наразі по дорогах країни їздить менше 500 електромобілів, а станції зарядки побудовані в Софії, Стара Загора, Добричі і Бургасі.

Джерело: ecotown

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *