Вісім 30-тонних вантажівок випробують перед відкриттям Шулявський міст наприкінці тижня

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що дорожники працюють цілодобово і без вихідних, щоб вчасно завершити роботи та відкрити проїзд Шулявським шляхопроводом до кінця тижня. Про це повідомляє пресслужба мера столиці.

«Конструкцію нового мосту вже заасфальтували і нанесли на дорожнє покриття тимчасову розмітку. Минулої ночі вкладали асфальт на під’їзді з боку вулиці Вадима Гетьмана. Сьогодні асфальтуватимуть під’їзд зі сторони вулиці Довженка. Паралельно встановлюють бар’єрну та перильні огорожі», — йдеться у дописі.

Кличко зазначив, що підрядник дає 10 років гарантії на експлуатацію покриття з високоякісного полімерного асфальтобетону.

.

Друзі! Для того, щоб запустити рух Шулявським шляхопроводом з вулиці Довженка на вулицю Вадима Гетьмана до кінця цього року, будівельники без вихідних працюють і вдень, і вночі.Конструкцію нового мосту вже заасфальтували і нанесли на дорожнє покриття тимчасову розмітку. Минулої ночі вкладали асфальт на під’їзді з боку вулиці Вадима Гетьмана. Сьогодні асфальтуватимуть під’їзд зі сторони вулиці Довженка. Паралельно встановлюють бар’єрну та перильні огорожі.Гарантію на експлуатацію покриття з високоякісного полімерного асфальтобетону підрядник дає 10 років. Після завершення дорожніх робіт відбудуться технічні випробовування шляхопроводу. На ньому встановлять спеціальне обладнання, що вимірюватиме прогини мосту та статичні і динамічні навантаження на нього. Для випробовування залучать вісім 30-тонних автомобілів, за допомогою яких створять максимально допустимі навантаження.Наприкінці цього тижня ми, як і обіцяли, плануємо відкрити рух транспорту новим мостом.

Опубліковано Кличко – мер Вівторок, 24 грудня 2019 р.

Після завершення дорожніх робіт пройдуть технічні випробування шляхопроводу. На ньому встановлять спеціальне обладнання, що вимірюватиме прогини мосту та статичні і динамічні навантаження на нього. Для випробування залучать вісім 30-тонних автомобілів, за допомогою яких створять максимально допустимі навантаження.

Джерело: НВ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *