«Ватні мізки» ірпінської влади

Учора ввечері на центральній площі Ірпеня перед міськрадою відбувся флешмоб «Батьківські збори». У такий спосіб організатори на чолі з Маріель Славською привернули увагу ірпінської влади до численних проблем в галузі освіти регіону. «Будуйте освіту, а не метри!», – стало основним гаслом цього заходу.

«Ватні мізки» ірпінської влади Про нестачу дитсадків та переповнені школи не знають хіба що далекі від Приірпіння люди. Інша проблема – платні групи продовженого дня в ірпінських школах. Це така «інновація» нинішньої наразі недовідставленої влади. За безплатні ГПД підписувалися ірпінчани, які взяли участь у цих імпровізованих «Батьківських зборах».

«Ватні мізки» ірпінської влади На площі було достатньо розваг для малечі. Імпровізовані дитячі садочки, класи, директорська і навіть спортивний зал – все це могли відвідати діти, які прийшли самі чи з батьками вчора на площу перед міськрадою.

Такому дійству намагалася перешкоджати нинішня поки що влада та її приспічники. То залякували організаторів, то якийсь свій захід у цей час придумали, то не давали підключення до електроживлення, то брудні провокативні листівки під час цього заходу роздавали…  Ще однією «інновацією» відзначилися вчора ті, хто хотіли на догоду владі відволікти людей від флешмобу «Батьківські збори». Вони організували поруч безплатний батут та роздачу вати.

«Ватні мізки» ірпінської влади Подумати тільки – безплатна вата на противагу платним групам продовженого дня! То чи не вата в головах тих, хто все це вигадує?! Не дивно, що така батутно-ватна акція неподалік тільки привернула більше народу до «Батьківських зборів». Як висловилися з цього приводу люди – провладні собаки гавкають, а опозиційний караван іде.

До Вашої уваги фотомиттєвості флешмобу «Батьківські збори»

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *