Варшавська траса освітлена від Києва до Гостомеля: на біл-бордах подяка Юрію Прилипку

Сьогоднішньої ночі засяяли ліхтарі на проміжку траси державного значення Київ–Ковель – від КП Пуща-Водиця до Гостомеля. Загалом 110 лед-ліхтарів освітлюють близько 4 кілометрів цієї дороги підвищеної небезпеки, на якій часто трапляються аварії навіть у нічну частину доби.

Варшавська траса освітлена від Києва до Гостомеля: на біл-бордах подяка Юрію Прилипку

Знизити аварійність, зробивши більш безпечним пересування цією транспортною магістраллю, безперечно допоможе її освітлення.

Над дорогою розміщені біл-борди, на яких висловлюється подяка за встановлене освітлення Гостомельському селищному голові Юрію Прилипку.

Як з’ясували кореспонденти «Зорі Приірпіння», дана ділянка дороги відноситься до меж міста Києва. Проте, саме мер Гостомеля постійно домагався в КМДА розробки та реалізації проекту освітлення цієї дороги. Нарешті даний задум було здійснено в рамках програми створення Київської агломерації – небезпечна частина траси освітлена.

В останні дні цього року планується урочисте відкриття освітлення даної ділянки транспортної магістралі за участю Київського міського голови Віталія Кличка та Гостомельського селищного голови Юрія Прилипка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *