В Ірпінському Арт-центрі урочисто відкрили виставку вишитих картин Євгенії Шудрі (+фото)

Справжнє «Королівство квітів» можна було побачити на урочистому відкритті виставки під такою назвою талановитої майстрині з Ірпеня Євгенії Шудрі, яка відома далеко за межами нашого міста своїми вишиваними картинами.

«Серед зими ми побачили літо», «Своїми картинами Євгенія Шудря наближає весну», – такими та іншими красномовними порівняннями-епітетами висловлювалися про творчість мисткині гості виставки в приміщенні Ірпінської АртШколи.

До слова, Ірпінська художня школа академічного рисунку і живопису «Irpen Art School» на чолі з відомою художницею Євгенією Харгрі набирає неабиякої популярності серед творчої інтелігенції Ірпеня, поступово перетворюючись на флагмана культурно-мистецького життя міста. Тут постійно проводяться не тільки заняття, а й різноманітні виставки та презентації, музичні виступи.

На відкритті виставки «Королівство квітів» Євгенії Шудрі присутні слухали присвячені майстрині пісні під гітару у виконанні Вікторії Козак та Віталія Кобзаря. Мелодійною грою на флейті ніжила слух гостей вихованиця художньої й музичної школи Дарія Лігус.

І звичайно ж лунали безліч щирих слів подяки та найкращих побажань майстрині художньої вишивки Євгенії Шудрі. Її виставка триватиме ще 10 днів. Тож всі охочі зможуть прийти й помилуватися творіннями талановитої вишивальниці.

До уваги читачів фотомиттєвості урочистого відкриття виставки Євгенії Шудрі

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *